suratsiz
hani olur ya bir bakmışsın sana yapılmayan güzellikler başkasına yapılmış. senin için bahane sunulan şeyler başkaları için fedakarlık olmuş. bir değerin olduğunu düşünmüşsün o da puf olup havaya karışmış. senden beklentisi, çıkarı olan kişileri insan yerine koymuşsun. senin yapmak için yalvardığın şeyleri kendi yapmak için teklif eder olmuş. sana diken olan başkasına gül olmuş. aylarca yalvardım bir kere yapmadı da ben yapabileceğim şey olunca ikiletmeden yaptım. şimdi benim yaptıklarımı, bana yapmadıklarını başkalarına yapıyor. gördüğümden beri atamıyorum içimdeki kırgınlığı. bu olmamalıydı, böyle olmamalıydı. bir anda ayağım kaymış gibi boşluğa düştüm.. şimdi ne başkasına yapılanı hazmedebiliyorum ne de bana yapılmayanı... allah'a havale etmek istiyorum ama kalp kırılınca dil susuyor. madem canı yanan benim madem konuştuklarım işe yaramadı, bu seferde sus. beni bu saatte uykusuz bırakıp mutsuzluğa mahkum edenin nasıl olur da mutlu olabileceğini hala aklım almıyor. tek temennim hikayenin hala bitmemiş olması. mutlu son değil, adaletli bir son olmalı. acımasızca olacak belki ama güldüren gülmeli, ağlatan ağlamalı. eden bulmalı.

Yorumlar

alpheratz ✨
ama öyle değil.
Maviş 🐣
bir tweet gördüydüm diyordu ki "seninle olmak isteyen ne yapar eder ortalığın am*na koyar yine seninle olur. o yüzden hep bahaneler üreten birisi için boşa vakit harcamayın. " gerçektende böyle bu da sana bir tecrübe olsun insan böyle yapamıyor fedakarlık yaptıkça birşeylerin düzeleceğini düşünüyor ama önce kendine değer vermeli ki kıymetini bilmeli ki karşısındaki insanda bilsin 😊
alpheratz ✨
@mavis 'ten dobra açıklamalar. şok şok :d
odinson
@mavis ahahahahahaha olm laaaaaan hshdhdhd
anonim
benim durumu anlattın. bu zamana kadar hayatımdaki herkese deger verdim. karsılık bekleyerek yapmadım tabiki ama nankörlük yine de koyar insana. sen deger verirsin görülmez ama baskalarına sıra gelince el üstunde tutulurlar. bu dunya hic de adaletli degil ve ben artik bu dunyadan umidi kestim.
Maviş 🐣
@alpheratz @odin noldu ya 😅 yemin ederim espri yapıp kendi esprisini anlamayan insan gibi hissediyorum şu an 😔😐
alpheratz ✨
ya bırakın kardeşim o yazıya niye sansür attınız en samimi yorumdu bence 😂