bisherlockdegilsinamafikirguzel
ekspresteki kalabalıkta zar zor ayakta dururken bi de erkekler arasında adeta sıkışmış bi durumdayken karşımdaki koltukta yayılmış oturan sen ve bu gibi denyolara sesleniyorum. siz önce bi nezaketi öğrenin, centilmenliği öğrenin yer vermek denilen bir olay var onu öğrenin sonra itiraf yazarsınız. hadi kendimi geçtim yaşlı insanlar için bu zor şartları küçük bir hareketinizle değiştirmeyi deneyebilirsiniz. yok şurda gördüğüm şöyle kız ben böyle erkeğim beğen bulurum cart curt. beyler kusura bakın lütfen biraz kusurunuza bakın da kendi kimliğinin farkına varmış ve bir özne olabilmeyi başarmış bi kadın için kaşınızın gözünüzün üstünüzün başınızın bi anlam ifade etmediğini bilin! İnsanlığınız, bir birey olarak duruşunuz ve toplumda var oluşunuz her şeyden önce akıl ve vicdan terazisinde dengelenen karakterinizle bir anlam ifade ediyorsunuz. bi zahmet artık kusura bakın!

Yorumlar

thegreen
thegreen
8 ay
bu söyleyeceklerimden dolayı sende kusura bak. madem böyle bir olay yaşadın ve söyleniyorsun ozaman bekle 20-30 dk boş bir tane yakala bin. ben dün 20 dk r11 bekledim. hepsi dolu geldi en son sinirlendim 17ye bindim. he ne mi oldu? evime yürüyeceğim yol uzadı okadar. sende böyle serzenişte bulunacağına aklını kullansaydın. gelmiş bayana yer vermeyen yayılan denyo demişsin. hepimiz öğrenciyiz dersden sonra bunalan vücut haliyle dinlenmek ister. İşine geldiği gibi konuşma. aynı zamanda yanımız boşken oturmayan bayanlar oluyor. öyle birimisin bilemem fakat hem yanımıza oturmayın hemde centilmen degilsiniz denyolar falan filan gec sen o işi bacım. İşine geleni yazma buraya. sen burda bişe anlatmaya calısmıssın ama sacmalamıssın. yukarıda anlattıklarımı yapsaydın.
yaşlılara gelince... madem otobüse bineceksin ozaman göze alacaksın ayakta kalmayı. hem bedavaya geçecekler hemde beni yerimden kaldıracaklar. yok öyle yama. madem ayakta durmak istemiyorlar çok sevdikleri belediye başkanlarına söylesinler özel otobüs gelsin yaşlılara.