Kendihalindebiri
sevgili omü dedikodu ailesi iyi aksamlar evet şimdide yan flüt çalmaya karar verdim aslında çok uzun zamandır aklımdaydi keske lisede calsaydim diyorum ama bugüne kısmetmis ,yapmak istediğim hayal kurduğum herseyi tek tek gerçekleştirmeye çalışıyorum elimden geldiğince tabi bunların arasında tiyatroda oynamakta var tabi neyse keşkeler olmamalı hayatımızda olmasın hayaliniz olan yapabileceğiniz şeyleri elinizden geldiğince sizde yapmaya çalışın bazı hayaller gerçekleşmiyor onlar ayrı 😒 yapabileceğiniz hayallerinizden vazgeçmeyin!

Yorumlar

camfincan
tebrik ediyorum. İlgini çeken şeylerden sakın vazgeçme. ben lisede pek bir şey yapmamıştım. üniv. geldiğimde karakalem gitar keman diksiyon yabancı dil konularında çalıştım. dedim ben daha önce yaşamamışım. insanın kendi kendini geliştirmesi acayip güzel bir his bir de verdiği özgüven de cabası :)
anonim
ne kadar haklısınız arkadaşlar. ben üniversiteye kadar hicbir alanda bi sey yapmadım. ünide de yapmadım. şimdi mezun olucam ve elimde ne meziyet var diye bakıyorum ve sadece bir diploma olacak. özgüven ve başarı için yeterli degil diploma. inşallah bundan sonra bos bir insan olmam, sizleri de tebrik ediyorum azminiz ve başarınız için.
themuallim
herhangi bir enstrümana karşı yeteneği olan insanlara her zaman ilginç bi şekilde hayranlık duyarım bu mızıka olsa bile. :) çok sevdiğim bir arkadaşım efsane diyebileceğim bir şekilde ney üflüyor, dinlerken resmen kalpli göz oluyorum😍 yazını okuyunca hafif bi hüzünlendim nedense kendim yapamadığım için sanırsam. anonim arkadaşın da dediği gibi azminden dolayı tebrik etmek istiyorum sevgili galp:))
Kendihalindebiri
@camfincan aynen öyle insana kendini geliştirmek iyi hissettirir
Kendihalindebiri
@Anonimbayan @themuallim bence hiçbir şey için geç değildir 40 yaşında saz çalmaya başlayan insan taniyorum gerçekten istiyorsa insan başaramayacagi şey yoktur buarada teşekkürler 😍
alpheratz ✨
@themuallim mızıka bile dediğin şey aslında zor bir şey arka cebinde taşıyor olabilmen yanıltmasın :)
muhendislike
gitarist ararsan burdayım 💪😌 @galp
themuallim
@alpheratz ya valla ben küçümsemek için demedim öyle, çalana da saygısızlık olmasın😳
alpheratz ✨
biliyorum boyu küçük diye öyle oluştu zor bi enstrüman biliyorum sıkıntı yok @themuallim