anonim
turkce bolumunde hemen hemen herkes basarıya odaklı. gerek dersler gerek etkinlikler on numara herkes. kızlar da cok güzel. yeni gelen arkadaslar da ayrı bi güzellik kattı. okul bitiyor ve omü bu güzelliklere veda ediyor. bunu neden yazmaya gerek duydum onu bilmiyorum ama omü böyle bir bölümün böyle güzel sınıfını( yeni arkadaslarla birlikte ) güzel bir sekilde uğurlamalı yani bu kadar basit bir veda olmamalı. bu yazdıklarım da turkce bölümünün imzası olsun.✋

Yorumlar

alpheratz ✨
bence kimsenin şeyinde değilsiniz ama sen bilirsin tabi.
anonim
yeni gelen derken özel öğrencilerden mi bahsediyorsun
turevinial
İyi formasyonlar ve iyi atama beklemeleri(10 15 yıl) diliyorum mezun oluyorsan.
anonim
kötü niyetleri olanların basına dönsün ne diyim. herkes kendine yakıstıgı gibi düsünür ve konusur. biz ümidimizi sadece allaha bagladıgımızdan ümitsiz olmuyoruz evellallah.
anonim
ben türkçe'ci değilim ama yazılan yorumlar beni çok rahatsız etti. öncelikle türkçe bölümü zaten eğitim fakültesinde formasyona gerek yok. ataması da iyi. ayrıca yazan kişi içinden geçenleri yazmış gereksiz yorum yapmaya gerek yok. gayette sosyal ve güzel etkinlikler içerisindeler. fakültedeki en sosyal bölümlerden birisi ben kendilerine hep hayranlıkla bakıyorum kendi bölümümü seviyorum ama o bölümünde içinde olmak isterdim, burdan türkçecilere ben de selam gönderiyorum.
anonim
anonim bayan tesekkür ederim. bu arkadaslara dencek laf yok kapasiteleri almaz. size de hayatınızda basarılar dilerim.