mimarlique
mimarlique
7 ay
kahvaltımı yapmış sigaramı keyifli keyifli tüttürürken hazır mutluyum, bende şu son röportaj hakkında fikirlerimi söylemek isterim. bence olayın önce başlangıcına bakalım, gençler birbirini görmüş beğenmiş ve ilk buluşma diye tabir ettiğimiz klasik olay örgüsünün belki başlangıcı belki de bitişi olacak ilk oturumu gerçekleştirmeye karar vermişler, ilerde önünden geçtiklerinde sövecekleri ya da geri kalan yaşamlarında güzel bir başlangıç tarihi ve anısı olarak kalacak mekana gelirler. İşte olayın özü aslında burada siz bir insan evladıyla bu aşamaya hangi duyguları besleyipte geliyorsunuz? misal iki tarafta birbirini severek mi buraya geliyor, yoksa tek tarafın bir ilgisi var diğer taraf onu kırmamak için mi geliyor ? şimdi olayın bencesine gelelim, ben olsam birlikte olduğum arkadaşıma hesap ödetmem ama onunda bir girişim de bulunmasını isterim. diyelim bulunmadı sadece o hareketinden karaktet analizi yapan arkadaşlar görüyorum bence bu tür önemli konuları bir daha irdeleyin karşınızdaki insanı tam olarak tanıyın ondan sonra buralarda ahkam kesin. benim sevgilim yok bu röportajında bana tek katkısı burada oluşan ortamdır insanlar iyi kötü görüşlerini paylaşıyor ve site canlanıyor. ben de o yüzden yazma gereği duyuyorum :) son olarak yanımda bir teyze torununu gezdirmeye çıkarmış belli daha bebek kafasını turamıyor ama üç top dondurma yiyecek, adam soruyor teyze yiyebilir mi ? yer yer oğlum biz hep yediriyoruz ona. burdan da ilk altı ay anne sütü çok önemli mesajını bırakarak siz güzel insanlara iyi günler diliyorum, kırmayın birbirinizi hiç kimsenin hiç kimseden üstün bir yanı yok :)

Yorumlar

anonim
anonim
7 ay
vakit ayırıp bu kadar güzel dileklerini paylaştığın için teşekkürler. insanların ilk buluşmasında kim ödemeli bilmiyorum. gerçek şu ki kadına yillarca erkeğe güçlü hissettir baskisini uygulayan toplumumuzun eseri bence tüm bu saçma sorunun ortaya çıkması. ata sözleri böyle durumları bence en iyi cevap oluyor. gönüller bir olunca samanlik kimin umrunda :)
mimarlique
mimarlique
7 ay
böyle güzel bir sözü bizimle paylaştığın için de ben teşekkür ederim @anonim_bayan aslında bu kadar uzun yazının özünde bu sonuç yatıyor :)