wasp
wasp
8 ay
bazı insanları anlamak çok zor.çiçekleri anlamak daha kolay geliyor bana.bir papatyayı anlamak.ekersin,her gün sevgi ile başında beklersin,sularsın,böceklerinden korursun,daha çok büyür,sularsın,iyice büyür.senin sevginin karşılığını verir.bir insanı seversin onu korumak istersen,mutlu etmeye çalışırsın,beraber mutlu olmaya çalışırsın,karşılığını da alırsın. ama bazen.bir insan ile herhangi bir ilişki kurmak kirpi resminde dekupe yapmak gibi bir şey.

Yorumlar

fore
fore
8 ay
bi an anlattıkların gözümün önüne geldi daldım gittim. akıcı anlatımın hoşuma gitti. @matricariachamomilla
wasp
wasp
8 ay
teşekkürler güzel düşüncen için. aslında daha karışık bir anlatımım var fakat tekrar okuyunca kendim anlamıyorum diye daha sade oluyor @fore
ucankumralbalik
benim papatyam var. her gün baktım, su verdim. üşümesin diye içeri aldım, aç kalmasın diye güneşe çıkardım. ama günden güne çiçekleri kapanmaya, yaprakları solmaya başladı. meğer çok su vermişim ve güneşe az çıkarmışım. İnsanlar da böyle, herkese fazla su-sevgi- iyi gelmiyor. belki de yanlış zamanlarda güneşe çıkarıyoruz. tülrü çiçekşeri büyütmenin ideal yolunun farklı olması gibi her insanın dokusu da başka başka. kirpi resmind dekupe yapmak bazı insanlara su vermekten daha kolay bence.
wasp
wasp
8 ay
ama ben yine de kirpi resminde çok zorlanıyorum. @ucankumralbalik ve çok güzel bir yorum yaptın teşekkür ederim.