scarlett
scarlett
8 ay
gençler yaz okulu için doç.dr. zihni zerin ve prof.dr. azer a. kasımzade hocalar hakkında yorumlarınız neler bu hocalardan ders alırsam gecebilirmiyim.

Yorumlar

wasp
wasp
8 ay
erza????!
anonim
anonim
8 ay
dünyanın en mükemmel insanlarıdır kardeşim al kesin djsjsjsjskakajdjdjdhsjsjs
anonim
anonim
8 ay
bu anonim çıldırmış olmalı 😂😂😂 sakın öyle bir delilik yapma.hadi zihni hoca neyse,dersi dinlersen ve çalışırsan belki.hala devam ediyor mu bilmiyorum ama ağır esprileri dışında iyi denebilir.ama azer hoca hem emeğine yazık hem yatırdığın paraya hem de vaktine.böyle bir paylaşımda bulunduğuna göre dersine hiç girmedigini tahmin ediyorum.adam acayip sinirli, herşeye kıl olur.İçtiğin suya bile karşı düşün.bir de istediğin kadar odaklan, dinlemeye çalış,ilk 5 dk dan sonra uyumaya başlarsın.ondan dolayı da azar yersin.kafasina göre dısarıya attığı öğrencilere,0 verdigi kagitlara hiç girmiyorum bile(mağdurlardan biri de benim maalesef)not konusunda son derece cimri,huysuz(yaşına veriyorum) bir hocamızdır kendisi örneklerden görüldüğü üzere.azer hoca pişmanlıktır.İyi gıybet yaptım ama gıybet sayfası zaten sıkıntı yok😂(allah affetsin)
kafambozuk
kafambozuk
8 ay
azer anlatir biseyler kendisi anlar :) zaten azeri bazi seyleri anlamioz derste.x ve y nin başına bi işler getirek in turkcesini ben hala cozemedim mesela 😂yap sat 2 dersinin cogunu yabanci bi ogrenciye tahtada soru cozdurerek gecirdi.
zihni hoca teorik anlatmayi sever.ornek sorulari genelde asistan cozer.son derslere doğru notta olmayan bi soruyu asistan cozerse buyuk ihtimal sinavda cikar.
İkiside ciddi hocadır.azer konusturmaz adami.zihni konusmana izin verir ama kesin bi karsilik verir 😁 bu arada besiktas sevdalısı derslerde bazen kartal hareketi yaptiğını gorebilirsin .sonucta eyyorlamam bukadar.
kafambozuk
kafambozuk
8 ay
bu arada yaz okulunda mukavemet 2 yi zihni hocdan gecmistim.
limos
limos
8 ay
diyorum bu isim nerden tanıdık 😂
scarlett
scarlett
8 ay
2 hocanin dersimede daha once girmedim.ama şu an azer hocadam bi tirstim dogrusu.
ceyrekmuhendis
yalnız isimler çok fake hesap ismi gibi değil mi ya?
anonim
anonim
7 ay
İnşaatcı kokuları alıyorum.. :d