anonim
biliyorum sende seviyorsun. kaç kez ben seni seviyorum varsa birazcık karşılığı söyle o birazcık karşılığa zehirim olsan gıkım çıkmaz. dedim. sen görmezden dumazdan geldin yalan söyledin söyle inanmıyorum.
sırf bir seni bukadar çaresiz bırakan yarana olan saygımdan yalancısın demedim çaktırmadım.
hiç beceremiyorsun yalanların çok tutarsız.
ama sen sende bi gariplik var senin canını kim bu kadar acıttı kim paramparça etti şu acımasız hayat senden neleri almış bilmiyorum ama güven duygunu almış mesela. yerine korku bırakmış.
yoksa yanı başımda dibimde durup sensiz olmaz ama senlede olmaz durumda çaresiz kalmazdın. sen sustun hiç bişey demedin ama ben bütün iyi niyetli konuşmaları yaptım.susuşlarının acısını bile çektim. artık bahanem kalmadı yalana da bulaşmam.
seviyorum herşeyinle acınla derdinle kederinle severim diyorum. ama sen bir gıram dahi fırsat vermiyorsun. bende artık hoşgörünün iy niyetin suyu çıktı. sen bişey diyene kadar bende taş kapı duvarım.
arkadaşlar bir erkek neden bu kadar korkar ne bu kadar canını yakmıştır. siz bişey söyleyin.

Yorumlar

Odinin Sakalı
bizim de ciğerimizi söktüler ama tutup da kimseye bedelini ödetmedik. sevmiyorsa ayak yapıyordur, var böyle yedekçi tipler.
anonim
@odin yakıştramıyorum belkide ; insan nasılsa öyle bakıyor başkasınada belki dediğin gibidir ayak yapıyordur, ama ne biliyim bugüne kadar yüreğimin vicdanımın sesini dinleyip hareket ettim. onun hakkında hiç kötü his oluşmadı. neyse bıraktım kendine allah yardımcısı olsun herkesin bi ayağı çukurda zaten,
alonecowboy
bence sen ondan çok etkileniyorsun ama o , senin baktığın açıdan sana bakmıyor
anonim
@alonecwboy yani güzelsen sevap kasıyor😐
😔 acısı haramdan teğet geçiyorsa kaç kurtar kendini diyosun sağol kardeş.
anonim
sizin birini bu denli sevmeniz o kisinin de sizi seveceği sevebilecegi anlamına gelmez. zaten sevginize karşılık bekleyerek, siz gerçekten sevmiyorsunuz. benim anladigim böyle
Maviş 🐣
korkuyor ve kızlara yaklaşamıyor olabilir fekat eğer senden gerçekten etkilenirse zaten korkularını bir köşeye koyar bende benzer bir durum yaşadım ve hala yaşamaktayım ben karşısında dik durdum kalbimi dinledim ve güvendim biraz daha iyiye gidiyor işler ama sonu nereye varacak bilmiyorum. umarım seninki de iyiye gider ama eğer birşeyler hissetmeye başlarsa zaten korkma devam eder.