alien
alien
8 ay
merhaba arkadaşlar, bu sefer hikaye falan yazmayacağım. ciddi bir şeylerden bahsedeceğim. bana çok acil yüklü miktarda para lazım. kimsenin bana para vereceğini düşünmüyorum, sakin olun. bu yüzden eşyalarımdan bir kaçını satmayı düşünüyorum. elimde sx-3232 model bir uzay aracı var. baruthane'nin yukarı taraflarında bir depoda tutuyorum. ciddi alıcılar benimle iletişime geçsin. aracın kaskosu, pulları, sigortası her bir şeysi tamamdır. zaman yolculuğu için tasarlanan bu araç gerçekten işinizi görecek. çocukluğunuzu mu özlediniz, bas düğmeye git abi. evi mi özledin, sorun değil. saniyede 1 milyar km hız yapan modunu açın, annenizin elini öpmek için 0.0001 milisaniye size yeterli olacak. hatta yemek saatlerinde eve gidip gelin. ya da ders saatlerinde sadece okula gelin, tercih sizin. lakin tek sıkıntısı, yakıtı arkadaşlar. kilometre başına çift lavaş dürüm yiyor. her gün bu kadar dürüm alabilecek paranız varsa düşünün derim.

Yorumlar

parpali
parpali
8 ay
sen nası bir manyaksın acaba 😁
anonim
anonim
8 ay
ben talibim araca
anonim
anonim
8 ay
açlık kafa yapmışş😂😂
neutron
neutron
8 ay
1bil/sec hız yapan aracın varsa gidiyosun iki banka patlatıp ortalıktan kayboluyosun. bunu da biz mi söyleyelim
thyke
thyke
8 ay
bende bu kafadan istiyorum yaa banane
puccohenzaps
oruc basina mi vurdu bu nedir ciddi ciddi okudum bide
limos
limos
8 ay
günde üç dürüm yiyecek kadar zenginim. adamlarimdan bir kaçı gelip aracı inceleyecek. İş görür durumdaysa yarın aksam limanda buluşup dört dürüm karşılığında aracı teslim alırım. biz tehlikeli adamlarız. tek gel işin içine polis karışmasın yoksa sadık dostun cevahir timsahlarım tahsin ve mahsin' e yem olur.
alien
alien
8 ay
@limos anlaştık, akşam limandayım, gözlerim yeşil yeşil parlıyor olacak. bekliyorum.
limos
limos
8 ay
tamamdır bir yamuk yaparsan cevahirin kapisinin önündeki adamlarım onu alacaklar. sorunsuz bir akşam olursa senle daha çok iş yapmak isterim😉🤑
anonim
anonim
8 ay
hocam torbacinin numarasini verir misin?
anonim
anonim
8 ay
araç titanyumsa alıyorum hocam