liseli
liseli
6 ay
şöyle bir düşündüm, dedim madem takipleşme sistemi getirmişler. hangi nickler ile iletişim halindeydim hatırlamıyorum. bildirimlerimi açayım da bakayım, oradan da nickleri aratıp tek tek istek gönderirim dedim fakat duygulandım. :(

bir kısmı en son 8 ay önce, kimisi 1 yıl önce, kimisi 6 ay önce, kimisi 3 ay önce aktif olmuşlar hiç girmemişler. takip isteği atma açısından, ikilemde kaldım "acaba tekrar girerler mi?" diye.

İnsanlar zamanla ayrılıyorlar. neden bilmiyorum bir an o şekilde en son giriş tarihlerini görünce hüzünlendim. zaman çok hızlı geçiyor. bir de benden daha eski olanlar var, ben yeni bile sayılırım. onlar ne hisseder kestirmek güç.

neyse, elimden geldiğince çok nicke ulaşmaya çalıştım. İstek atmayı unuttuğum, gözümden kaçıp da benim nickime aşina olanlar takip isteği yollasınlar, geri dönüş yapayım.

Yorumlar

aldebaran 🌟
çoğu burada olup yeni nick almış olabilir. sınavın nasıldı senin liseli? İstediğin yerlere gidebilir misin?
Maviş 🐣
@aldebaran var ya seni acayip seviyorum kız 😅 hani kaç zamandır böyle yorumlarda tam böyle laf sokan yorumlarını gördükçe like atıyorum sana ksksksksksks.
aldebaran 🌟
@mavis sagol ben de seni seviyorum :d yalniz bu sefer harbi laf sokmadiydim ahshsghs farkındayım daimi kalpcik birakanimsin :d
Maviş 🐣
yok yok burada laf sokmadığını biliyorum kalabalık görmeyince yorum yazayım dedim 😊 @aldebaran dm den yürür gibi mesaj atcaktım sana aklımdaydı ahahahahahahaha 😍
aldebaran 🌟
ahahahha yürü kız! hadi bekliyorum 😏😎
aldebaran 🌟
@mavis yazmayinca gitti bütün esprisi ama sen yine de yürü ahahgsgshsh
Maviş 🐣
bir gün ansızın dm de bir mesaj görürsen yürüyen o benim @aldebaran 😂
liseli
liseli
6 ay
9-10 tane bildirimi görünce "ne oluyor yav?" dedim bir an :d muhabbetiniz bol olsun.

@aldebaran yeni nick alanların yanında nickleri yazıyor, güzel sistem yapmışlar.

sınav, benim açımdan hem zor hem de kolay olarak nitelendirilebilir. zordu, çünkü ben büyük bir risk aldım ve normalde eşit ağırlık öğrencisiyken son 4-5 ayda karar değiştirip sayısaldan hazırlandım. sınava da sayısaldan girdim. bu açıdan elbette belli bir derece zor olarak görülebilir. çünkü konuları kendim konu anlatım kitaplarından öğrendim, derslerden değil.

kolaydı, çünkü normalde okulda olduğumuz denemelerden daha iyi bir performans gösterdim. daha fazla bildiğim konu çıktı ve daha çok soru işaretledim. bu açıdan kolay ve güzeldi.

bakalım, galiba 11 temmuz'da açıklanacak. bekleyip görelim.
aldebaran 🌟
twitter'daki gibi kullanici adiyla görünen ismi degistirebiliyorsun da ben senin takip ettigin eskilerin bu sitede sifirdan bir nick almis olabileceklerini demek istemiştim. biz biraz sohbet etmiş gibi olduk, evet :)

e güzel. ben de son bir ay içinde hazirlanmadan eşit ağırlıktan girme karari almıştım. kendin hazirlansa da olurdu. hadi bakalim bekleyelim sonucu. umarım istediklerin olur :)