liseli
liseli
6 ay
normal şartlar altında, aşk&sevgi içerikli konuları dillendirmeyi pek sevmem. nedenini bilmiyorum, hep itici gelmiştir. belki de toplumdaki mevcut ilişki örneklerinden irite olduğum için, bu tür konulardan soğumuş olabilirim.

ama bu sefer yazmadan geçemeyeceğim :d

bir kız ile tanıştım. kendisi güzel. çok güzel. çok güzel. çok çok güzel. fakat, işte :d kız, sadece "güzel" :d başka bir özelliği yok :( cümle kurarkenki yaptığı yazım yanlışları bile kendisinden soğumama yetti. defalarca "bağlaç olan "-de" ayrı yazılır." dedik. :(

bilmiyorum hocam. çok takıyorum bazı şeylere. güzellik o kadar da abartılması gereken bir şey değil. şimdi sırf imla için mi diyeceksiniz, ya o sadece var olan küçük bir örnek. geçin o kısmı.

giderek sapyoseksüelliğe doğru kayıyorum. bakalım sonum ne olacak? 😀😜

Yorumlar

flu
flu
6 ay
yok ya geçmeyelim o kısım da önemli:)
Maviş 🐣
güzellik geçer gider zeka sevgi saygı kalır @liseli 😊 konuşabildiğin birini bul sohbet edebildiğin yanında hiç sıkılmadığın en önemlisi o bence.
Sessizkadin 🕵️‍♀️
kesinlikle sohbet olarak dengin birini bulmalısın. aksi halde çok zor. az eksiği varsa sorun değil, o sana sen ona katarsın. fakat güzellik bir şey katılamayan nadir şeylerden.