Sakal çıkarma yöntemleri

nincakaplumbaga
nincakaplumbaga @nincakaplumbaga
badem yağı ve sarımsak suyunu karıştırdım daha etkili bir yöntemi olan?

Cevaplar

akıncı
akıncı @Akıncı
olsa dükkan senin
felagund
felagund @felagund
öyle bir yöntem yok, genetik bir durum bu. ancak testesteron vs hormon takviyesi olursa olabilir. lakin doğal yollardan testesteron seviyeni biraz yükseltmen mümkün. egzersiz yapmak testesteron üretimini biraz artırıyor, testesteron kas kütlesinin artmasına sebep olan bir hormon. ayrıca stresten uzak durmak da kortizol seviyesinin azalmasını ve testesteronun etkilerini engellememesini sağlıyor. bir de uyku düzeni önemli, 8 saat ideal, az uyuyunca testesteron düşüşü yaşanıyor. sağlıklı beslenilmesi gerektiğinden bahsetmenin ise lüzumu yok sanırım.

son olarak da vücudunla barışık ol, tüm bunları yapsan da etkisi olmayabilir, ben de isterdim sakallarım daha sık çıksın diye ama genlerim böyle yapacak bir şey yok ahahah
toretto
toretto @toretto
kösesin sen köse kal :)
limos
limos @limos
rüzgar erkoçlar
yolyordam
yolyordam @yolyordam
sakala gerek yok adamim. kizlarin sakalli erkekleri begenmesi belki aklini celiyor olabilir fakat yapilan arastirmalar opusen ciftlerde kizlarin erkeklerde sakal olmamasi gerektigini soyluyor bu 1. bir digeri sakal trasinin zaman kaybindan ibaret olmasi ve sakalin varsa bunun duzgun olmasi icin bazi bakimlarla ugrasman gerektigi. bir digeri askerde hergun tras olmanin suratini belleyecegi ve sakalsizlarin cok avantajli olacagi. eger kamu personeli olursan daima tras derdin olacak. son olarak ilerleyen yaslarinda sakalsiz bir yuze sahip olman yasini daha kucuk gosterecektir ve ikili iliskilerde durumu senin lehine degistirecektir. bunlar bardagin dolu tarafi fakat benim burda vermek istedigim mesaj bu degil. yukaridaki arkadasin soyledigini bir de ben tekrarlayayim kendinle barisik ol biri senden hoslanacaksa falan da sakalindan degil karakterinden dusunce yapindan hoslansin. daha yazarim da simdilik sana yeterli bu kadar (dipnot: selam kızlar)