negatifbirkisi
İlk başta çok güzel geliyor hep öyle olur zaten sonra ne b*k olduğunu anlıyorsun ne güzellik kalıyor ne de başka bişey. boşverin gençler boşverin yalnızlık iyi biri.
negatifbirkisi
okul baslamadan önce " öff okul bi başlasınn alemlere akıcam karı kız ortamı gırla her akşam içicem hep gezicem vs." tarzında konuşan arkadaşların şuan tek aktivitelerinin batak oynamak olduğunu görmek beni çok güldürüyor.
negatifbirkisi
okul başlasa da arkadaş edinsek iki gün oldu geleli tek başıma takılmaktan sıkıldım. oas beni bulsana oass 😃
negatifbirkisi
bugün kiralık ev bulmak icin çarsambaya geldim dayının biriyle görüştüm adam evi oyle bir ovuyor ki sanarsın saray yavrusu ulan bi gittik afedersiniz köpek bağlasan durmaz o derece berbat 400 lira da kira istiyor bu eve bu kira cok dedim 400 liraya bundan iyisini bul ilk ay kiranı ben vericem dedi o kadar iddalı gittim 2+1 cillop gibi ev buldum 330 liraya anlastım sonra gittim bunu buldum senin evinden daha iyisini 70 lira daha az odeyerek kiraladım dedim fotografları ve kontratı gosterdim esaslı adammış çıkardı 330 lirayı verdi bu akşam aleme gidiyorum sağol tuzcu amca 😂😂
negatifbirkisi
yaklaşık 1 ay önce kız arkadaşım beni terketmişti hatta bunu burda paylaşmıştım şimdi gelmiş çok poşmonom nolor boroşolomm diyor peki ben ne dedim onu beni terketmeden once dusunecektin içimdeki herşeyi giderken yanında götürdün beni bitirdinn yerle gök birleşir ama biz seninle sittin sene birleşmeyiz. güzel dedim dimi eskiler özlenir ama tekrar yaşanmaz zaten bikere bitince eskisi gibi olamazsın velhasıl pişman değilim yoluma bakıyorum şimdi o düşünsün.
negatifbirkisi
saçım uzun olabilir dövmem de olabilir ve küpe de takıyor olabilirim ama bu benim zibidi olduğum anlamına gelmiyor insanları dış görünüşleriyle yargılamaktan vazgeçilmediği sürece bu toplumdan hiçbir halt olmaz.
negatifbirkisi
az önce kız arkadaşım üniversiteyi kazanmamı öne sürerek benden ayrıldı, uzak olacakmışız uzaktan iliskiyi yurutemezmişiz. 2 yıllık ilişki be dostlar ah be.. ne desem olmadı son sözüm dedi çekti gitti.. söyleyeceklerim bu kadar :(