uzaktandunyali
saatler ileri alınıyo bu gece. bir saat az nöbet tutucam. sabah gelicekler düşünsün 😄
uzaktandunyali
4 yıldır samsundayım hala samsunun yerli insanı nerde bilmiyorum. toplama bir memleket yapmışlar. sıkıldım artık her tanıştığım insan ya tokat ya amasya. aranızda bu memleketlerden olan varmı bilmıyorum ama bunun sebebını merak edıyorum.
uzaktandunyali
samsunda bugün yaşananlardan sonra ve yarın ne olacağını bilmediğim için size bişeyler yazmak istedim. yarın lütfen dışarı çıkmayın. ben yarın çalışıyo olucam belki işe giderken patlıcak bomba. belki ben nöbetteyken olucak ve elimden geldiği kadar yaşatmaya çalışıcam yaralıları. umarım böyle birşey hiç yaşamayız. ama eğer yarın benim için son gün olursa beni unutmayın. pembe saçlarımla bir farkındalık yaratmak istedim hastanede. çocuk hemşiresi olmak bunu gerektirirdi. bu yüzden eğer ölürsem sizde benim gibi çocukları sevindiricek şeyler yapın. hiç bir çocuk hayal dünyası kötü olan yetişkinleri sevmez. hoşçakalın 😊
uzaktandunyali
size bir anımı anlatayım. yoğun bakımda çalışırken eski bir hastam vardı artık aile olmuştuk onunla. yaşlı bir teyzeydi. bir gün tam yemek saati yemekhaneci yemekleri getirdi. hastaların önüne koyduk tek tek yesinler diye. o sırada da bu teyzenin yanına bir hasta yatırıyoruz. teyze döndü corbasını uzattı. sen buraya yenı geldın al iç açsındır ben tanıyom bunları bana yenısını getırırler dedı. o an hepimiz minnetle teyzeye baktık. ne guzel insanlar var. tabi o teyze öldü sonra çıkamadı yogun bakımdan. nur içinde yatsın
uzaktandunyali
psikopat eski sevgililer yüzünden genç kadınlarımızın hayatları bitiyor. neden bu kadar acımasızlık gözüdönmüşlük?
uzaktandunyali
birde bizim bölümde koray avcıya benzeyen bir çocuk var. umarım burdadır oda. tarzını değiştir arkadaşım. koray avcıya benzediğin için son anda sana yazmaktan vazgeçenler oldu.
uzaktandunyali
hey bende geldim. buradaki ilk yazım çok havalı olsun isterdim ama çokda önemli değil. arkadaşlarımın hepsini değiştirdim. şuan yoklar. yalnızlıktan şizofreni olucam sanırım. belkide siz yoksunuz ben google'a yazıyorumdur bunu 😄 öptüm.