Duyurular

Yakın zaman içerisinde gerçekleştireceğimiz yeni projeler için, zekalarına ve enerjilerine güvenebileceğimiz, çalışkan, istekli, hırslı ve özverili arkadaşları omudedikodu.com bünyesine katmak istemekteyiz.

TÜYAP ve Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliğiyle Samsun’da düzenlenen Karadeniz 3. Kitap Fuarı, 21 Şubat Salı günü TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde kapılarını açmaya hazırlanıyor. Altı gün sürecek fuar, 26 Şubat Pazar akşamına kadar ziyarete açık olacak.

OMÜ İktisat ve Siyaset Bilimi Topluluğu'nun düzenlediği etkinlik kapsamında, Türkiye ve dünya gündemine mizahi dokunuşlar yapan sosyal medya girişimi STOLK'un sunucusu İbrahim Selim, 17 Şubat Cuma günü üniversitemize söyleşiye geliyor.

Bütünlemelerden önce son kez eğlenmek istiyorsanız hazırlanın! Yeniden Akdağ'a gidiyoruz.

Vizesiyle, finaliyle, tatiliyle, R11'iyle, acısıyla, tatlısıyla, hüznüyle ve sevinciyle 2016 yılının da sonuna geldik.

Finallerden önce son kez eğlenmek isteyen herkes hazırlansın! Yağan karın tadını doyasıya çıkarmak için Akdağ'a gidiyoruz.

Beyoğlu Nargile'de gerçekleşen tavla turnuvası etkiliğimizde kıyasıya geçen müsabakalar sonucunda birinciliği Davut Erdi Bilgin elde etti ve 200 TL'lik büyük ödülün sahibi oldu.

"Omü Dedikodu" ailesi olarak gelenekselleşen tavla turnuvası etkinliğimizde tekrar biraraya geliyoruz!

OMÜ Dedikodu ailesi olarak yılın ilk partisini gerçekleştiriyoruz. Üniversiteye hoşgeldiniz! 

Omü Dedikodu ailesi olarak yeni öğretim yılının ilk organizasyonu ile karşınızdayız.