Duyurular

"Omü Dedikodu" ailesi olarak gelenekselleşen tavla turnuvası etkinliğimizde tekrar biraraya geliyoruz! Tavla bilmiyorum ama bende seyirci olarak gelmek istiyorum diyenlere de kapımız açık. Müzik, sürpriz çekilişler ve keyif dolu bir atmosferin olacağı etkinliğimize tüm üyelerimiz ve OMÜ'lüler davetlidir.Pop müziğinin önde gelen isimlerinden Gökhan Türkmen, 20 Mayıs'ta Hayal Kahvesi Samsun sahnesinde sevenleri ile buluşuyor.

Model, üçüncü albümü Levlâ'nın Hikayesi'ndeki en sevilen şarkılarını 29 Nisan'da Samsun Hayal Kahvesi sahnesinde seslendiriyor.

Rock müziğin önde gelen gruplarından olan Mor ve Ötesi'nin, "Koç Fest" etkinlikleri kapsamında 25 Nisan'da OMÜ'de sahne alması öngörülüyordu fakat rektörlüğün aldığı kararla konser iptal edildi!

İğne Deliği Gençlik Merkezi film gösterimleri çerçevesinde bu hafta OMÜ Anime ve Manga Topluluğu'nun da katkılarıyla Hayao Miyazaki'nin eseri Howl'un Yürüyen Şatosu filminin gösterimi yapılacak.

Aşk şarkılarının sevilen sanatçısı Ferhat Göçer 2 Nisan Cumartesi günü Samsun Hayal Kahvesi sahnesinde müzikseverlerle buluşuyor.

"Bir Gece Yarası" adlı yepyeni albümüyle dönüş yapan sevilen rock grubu Zakkum, 25 Mart’ta Hayal Kahvesi Samsun sahnesinde!

Türk pop müziğinin sevilen ismi Yaşar, geçmişten günümüze tüm parçalarını Samsun Hayal Kahvesi sahnesinde seslendirmeye geliyor.

Sevilen sanatçı Ceylan Ertem, 11 Mart'ta  Hayal Kahvesi Samsun'da konser vererek "Amansız Gücenik" adlı albümünden şarkılarını seslendirecek.

Türkiye’nin en iyi alternatif rock gruplarından Yüzyüzeyken Konuşuruz ve Son Feci Bisiklet, 27 Şubat'ta Canik Kültür Merkezi'nde sahne alıyor.