Duyurular

Son zamanların popüler sanatçısı Koray Avcı 14 Ocak'ta Samsun Hayal Kahvesi'nde hayranlarıyla buluşuyor.
 

Rap müziğin sevilen ismi Sagopa Kajmer, uzun bir aradan sonra 13 Kasım'da Canik Kültür Merkezi'nde sevenleriyle buluşuyor.

"Omü Dedikodu" ailesi olarak gelenekselleşen tavla turnuvası etkinliğimizde tekrar biraraya geliyoruz! Tavla, müzik, sürpriz çekilişler ve keyif dolu bir atmosferin olacağı etkinliğimize tüm Ondokuz Mayıs Üniversitesi öğrencileri davetlidir.

 

Omü Dedikodu ailesi olarak organizasyon serisine tekrardan başlıyoruz. Geçen yıllarda da olduğu gibi açılışı yine tanışma kahvaltısı ile yapmayı düşünüyoruz. Amacımız tanışmak, kaynaşmak, fikir alışverişlerinde bulunmak ve sene içerisinde yapacağımız diğer organizasyonlarla ilgili ufak tefek bilgiler vermek. Hepsinden önemlisi ise 1. sınıf arkadaşlara hoşgeldin demek ve eğlenceli bir gün geçirmek. Sizler de bu günde aramızda yer almak istiyorsanız 0534 512 64 70 ile irtibata geçip rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Türk pop müziğinin önemli isimlerinden Göksel 23 Ekim Cuma saat 21.30'da Samsun Hayal Kahvesi'nde hayranlarıyla buluşuyor.

Cem Adrian, son albümü “Sana Bunları Hiç Bilmediğin Bir Yerden Yazıyorum” ile 16 Ekim Cuma akşam 21.30’da Hayal Kahvesi Samsun’da hayranlarıyla buluşuyor.

Türk rock müziğinin önemli gruplarından Model, 9 Ekim’de Samsun Hayal Kahvesi’nde dinleyicileriyle buluşuyor.

Rock müziğinin en önemli gruplarından Mor ve Ötesi, 31 Temmuz Cuma akşamı saat 21.00'da Hayal Kahvesi Samsun’da sahne alıyor.​

Ferhat Göçer, 33. Samsun Uluslararası Halk Dansları Festivali kapsamında 22 Temmuz 2015 Çarşamba akşamı Samsun Cumhuriyet Meydanı’nda konser verecek.