Haberler

24 Ocak Pazar ve 25 Ocak 2016 Pazartesi günü yapılması planlanan Bütünleme Sınavları, yoğun kar yağışı nedeniyle ertelenmiştir.

Artık personel ve öğrenci kimlik kartılarınıza anında istediğiniz banka kartı ve kredi kartı hesaplarınızdan kolaylıkla bakiye yüklemesi yapılabilmektedir.

Öğrenci kartınıza para yüklemek için tıklayın .

Ondokuz Mayıs Üniversitesi eğlence portalı Omü Dedikodu olarak yine eğlence dolu rengarenk bir geceye ev sahipliği yapmış olmanın verdiği mutluluğu yaşıyoruz.

64 kişinin yarıştığı turnuvada oldukça zevkli ve çekişmeli geçen müsabakalar sonucunda birinciliği İsmail Saymaz elde etti ve 100 TL'lik büyük ödülün sahibi oldu.

Muharrem ayı dolayısıyla üniversitemizde Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı ve OMÜ Vakfı OMKAN işbirliğiyle “Aşure Günü” düzenlendi.

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünü bitiren 23 yaşındaki Mehmet Koçoğlu ile geçen yıl halk otobüsünde tanıştığı, aynı bölümde öğrenim gören 22 yaşındaki Sibel Aslan, evlenmeye karar verdi. Genç çift, birbirlerini ilk kez gördükleri halk otobüsünü gelin arabası yaptı.