Kadın Erkek Popüler
7 Dün babamla konuşurken sınava geç kalırsınız sabah ben ariyim istersen dedi, böyle arayıp kaldırmayı çok sevdiğini bildiğim için tamam istiyosan ara dedim. 7de araması gerekirken 6.51'de aradı. Neden ama? Neden 10 dklık uykumu katlediyorsun baba? 10 dkya ne kadar muhtacım bilmiyor musun? Tabiki kalktım deyip kalkmadım 😂😂 Ve de eve geçince uyumak gibi düşüncelerim var 😊😊
6 O senin hiç yanında olmaz ama sen en kötü anında hep yanındasındır. O seni en kötü zamanında terk eder ve gider en yakın arkadaşınla çıkar. Trip bile atamazdın oysaki ayrılır diye çünkü en küçük birşeyde bitirirdi hemen bütün yaşanmışlıkları. Buda böyle kahpe bir olayımdır sevgiler.
3 "Olmuyor değil mi olmuyor ne kadar uğraşsanda yetişemiyorsun hayata ne yapacaksın peki pes mi edeceksin ? Bırakma herşeye inat bırakma otur derin bi nefes al sen yaparsın ben sana inanıyorum "diyen birine ihtiyacım varda :(( o yüzden yazdım bunları kendime hem de size neyse...olur belki bi gün !
18 Eskiden bir filmde Lesi diye bir köpek vardı. Hani kahverengi beyaz olan. Ona tıpatıp benzeyen bir köpeğimiz vardı bizde adını Lesi koymuştuk. Sonra bu köpek bizim tavukların yumurtasını yiyodu tabi. Bende taşınan kovalıyodum. 5-6 yaşlarımdayım taşı bir salladım abimle, benimki ıska abiminki köpeğin bacağına geldi. Gerizekalı ben taş salladım bu gitti kaya parçasını attı. Neyse köpek döndü üstümüze koşarak havlamaya başladı eve zor attım kendimi. Abim kaçmaya çalışırken köpek bunun kolundan ısırdı nasıl kan akıyor ama öyle böyle değil. O çocuklukla ben gülmeye başladım annemde yanıma geldi beni dövüyo sen niye abine gülüyon diye. Aklıma geldi yine gülüyom 😂 Allahtan kuduz değilmiş yoksa abim şimdi aramızda değildi 😂
6 Hadi buraya bir yazı bırakmadan uyumayayım. Üzerinden birkaç gün geçti aslinda ama aklimda. Ne kadar sinirlensem de canim yansa da bir türlü "İyi adam" düşüncesinden kurtulamiyorum. Kendisinin kötü bir insan olduğuna inanirdi. Hala öyle olduğunu düşünüyor sanirim. Ben ise, şu an olduğu gibi, onun iyi bir adam olduğuna inanırım. Ne yaparsa yapsin, değişmiyor. Belki de bu benim sabit fikirli oluşumdan. Hislerime güvenmişimdir her zaman. Her ne kadar olamayacak şeylere yöneltseler de beni, insanlar konusundaki hislerime hep güvenmişimdir. Beni de yaniltmamislardir kolay kolay. Yani karsimdakinin kisilikleri konusundaki hislerim yaniltmamistir. Yine güveniyorum o hislere ama bir şeyleri de tek tarafli zorlamak istemiyorum. Bir zamanlar kahvaltidan sonra bu nicki alırken kulaklarımda yankılanan şarkıdan esinlemiştim. Beni bu sarkiyla tanistiran da o iyi adamdi. Güzel sarkidir. Hele grubu sevdigim bir gruptur. Ama bu sarkiyi her dinlediğimde icimde bir seyler harekete geçer. Bazi sarkilar vardir ya hani, sizin icinizden sizden habersiz tadilat yaparlar. Hah iste bu sarki da benim için öyle olan şarkılardan biri. Yine uykumun getirdiği yorgunlukla sacmaliyor muyum sizce? Sanmam. Bahaneyle icimden gecenleri yadirgamadan döküyorum. Bir sürü şey vardi oysa.. Özellikle hic beceremeyecegimi düşündüğüm ama becermeyi çok istediğim bir sey vardi. Ama tabi ki çoktan unutuldu bunlar taraflardan biri tarafindan. Unutmayan taraf ise hala bir tişörte bakıyor yataginin üzerimdeki. Ben de kötü bir insan olduğumu düşünürüm. Ki biliyorum, öyleyim.. Bence gitmeliyim. Günaydın minna..
7 Şimdi ise 4-B sınıfından bir arkadaşımız Tikky adlı şiirini okuyacak (Alkışşş)

Sana bakmaz dediler
Senle olmaz dediler
Starbucks'ta idiler
Ohaa felaaan yanii .s idiler

Anne motor baba öküz
Kızımız tikky oldu üzgünüz
Anne motor baba öküz
Kızımız tikky oldu üzgünüz
6 Sabahın 4 buçugunda,uykunuz yoktur, odanız hafif ılık iken , sokaktaki hafif mavilik yavas yavas odanı aydınlatırken, battaniyeyi belinize kadar çekip, şehrin sessizliginde, tv ye yayınlanan az soluklu yarı hikayeli bir film izlediniz mi :/ benim en büyük hayalim...
4 Hayatta çoğu korkumun üstesinden geldim.Kolay kolay bir olay beni etkilemez.Ancak "O" işte bütün korkularımı geri getirdi.Platoniğe bağladım sayılır.Ne yazık ki bu duruma düşmemek için hiç bir şey yapmıyorum.İlk defa aşık olmadım.Son olmayacakta.Hayallerimde ki kadın karşıma çıktı.Kaybetme korkusundan hayallerimin peşinden koşamıyorum.Hayal bu kaybedersem hayat boyunca hatırlayacağım kaybımı.En azından bir şey yapmayarak ilerde bir gün hayallerimin gerçekleşme ihtimali var diye düşünüyorum.Biliyorum çok saçma.Ama işte..
8 Aşk acısı da neymiş? Siz hiç hamlamak nedir bilir misiniz? Gülerken acı çekmek bu olsa gerek... Karın kaslarım sanırım içerde çürüyorlar... İnsanın kalça kemiği ağırır mı ya? Eskiden Williams'ı örnek olan biri olarak kendime bunu hiç yakıştıramadım. Oldu mu şimdi bu Çeyrek Hanım ??? Ama kortlara geri döndüm genç dostlarım 😊 Dün gece tıkanana kadar koştum hem de bütün gücümle.. İnsan koşmayı da özlermiş... Vay be dedirtiyor son günlerde bazı şeyler..
Her akşam saat 8de kampüste koşan biri görürseniz selam verin, birlikte koşalım 😊😊😊
2 Şimdi buraya içimi dökmek istiyorum. Ben cidden Milletine Vatanına bağlı bir insanım savaş olsa düşünmeden gidip savaşırım yani vatanım için herşeyi yaparım ama şu gerçekte varki bizim halkımız hiç bir şeyi hak etmiyor kusura bakmayın gençler ama bu kadar zengin topraklarımız var bor madeni altında yatıyoruz gidip bor'la çalışan araba yapmıyoruz kendimizi ABD'ye teslim ediyoruz. Kusura bakmayın İsrail kuraklıktan nerelere gelmişler şuan hepimizin evinde kullandıkları temizlik malzemeleri yiyecekler onlara ait ne kadar kötü bir durum değil mi cidden çok kötü. O kadar mükemmel milletine bağlı insanlarız da neden birbirimize değiliz neden mi çünkü bizleri temsil etsin diye seçtiklerimiz milletvekilleri başta kavga ediyor biz mi birbirimize bağlı olcaz cidden bu güzel vatanım için acıyorum. Ve bunlar benim fikirlerim karşı çıkan varsa saygı duyup geçmesini diliyorum. İyi geceler OMÜ ailesi.