Ne Farkeder?
Ne Farkeder?
@Degisikbiradam
Eski bir omülü, taze kaçak...
2017 Girişli
Ne Farkeder?
selam millet bir süredir kendime gelmeye çabalıyorum ama sanki hiç niyetim yok gibi. garip bir durum bu. nasıl anlatayım ki? hani her şeyi istersin ama her şeyin de anasını avradını satmaya meyiliisin. tam olarak böyle mi onu da bilemiyorum anasını satim. ölmek felan da istemiyorum artık. onu bile beceremiyorum zaten ben. yok olmak istiyorum evet. yeniden başlamak değil yeniden var olmak istiyorum. yazının bulunmasıyla var olan insanlık tarihi gibi aniden 23 yaşımda başka biri olarak yaşamak istiyorum. bu kadar çok şey isterken bu kadar çok becerememek de bir hayli koyuyor insana. sanki biri benim yerime yaşıyormuş da tüm boktan kısımlarını bana bırakmış gibi hissediyorum. bu da geçer diye diye kandıramıyoruz da üstelik. napmak lazım ki? birşey yapmak lazım mı lan? zamana mı bıraksam kendimi? her şeyi zamana bırakıp mutlu oluyor insanlar ne güzel. milletin mutluluğunda gözüm yok yanlış anlamayın. bence herkes hakettiği kadar mutlu olmalı. bence demişken biz niye haketmiyoruz bu kadar? İlginç bir şekilde tavan şuan dumandan gözükmüyor bende mi böyleyim acaba dışardan la? gülümseyerek konuşan insanları güldüren ama en ufak bir olayda çıldırıp önüne gelene saldıran bir karabulut. neyse ne demişler çok anlatınca da olmuyor iyi geceler. yada ne farkeder iyi sabahlar.
Ne Farkeder?
evet gençler bir gecenin daha bokunu çıkarttık çok şükür. neyse ki daha çıkartacağımız çok gece var diye düşünmüş olmalıyım ki bir şarkı düşürüp kaçayım

Ne Farkeder?
evet gece saat 00:00 ve uzaktan bir yerden bir ferrari sesi geliyor. köşeyi dönen araç doğan slx 2004 full modifiye zemine sıfır. neydi ki benim günahım. soruyorum ne arıyorum diye kendime burda şehrin sokaklarında bangır bangır aleyna tilkimsi müzikler çalıyor hayır öyle şeylere denk geldim ki burada, intihar edersem bu olayların benim üzerimdeki etkisi en az yüzde 35. bak gene aynı ses var şuan sanırım eleman geri dönüyor
Ne Farkeder?
eveteğlence amaçlı ard arda attığım 3 gönderi sonucunda tüm duvarım sıfırlanmış 😂 teşekkürler allaha emanet
Ne Farkeder?
bana çok uyuz oluyorsunuz değil mi??
Ne Farkeder?
anasayfayı birazcık floodlasam nr olur ki sahi?
Ne Farkeder?
beyler bayanlar duyduk ki tercih sonuçları açıklanmış. şimdi siz burayı ilk keşfeden çiçeği burnuna bile götürememiş üniversiteli dostlarım. bir kaç adım önde olduğunuz için sizleri tebrik ediyorum öncelikle. sonrasında sizlere bir kaç ufak tavsiyem olacak tabi. lisede hepimizin duyduğu üniversiteyi kazan üniversitede yatarsın yalanını hepimiz duyduk. derslerinizi aksatmadan eğlencenin etkinliğin dibine vuracağınız bir 5 yıl dilerim size.

dİpnot : üniversiteyi 4 yılda bitiren 4 yıl 5 yılda bitiren bir yıl kaybeder bence. hadi baş baş. bol bol duman dinleyin bu arada..

Ne Farkeder?
yeni gelen arkadaşlar şuraya bir selam bıraksınlar birşey anlatıcam
Ne Farkeder?
kim demiş yalnızlık kötü diye ulan? köy geldim bugün. açtım neşet ertaşımı hafiften de eşlik ediyorum babaya. bildiğim bayağı bir türküsü varmış ezberinde. çıt da çıkmıyor köyde kafa rahat. ben buraya gömeceğim kendimi hadi eyvallah.
Ne Farkeder?
Ne Farkeder?
13 gün
düzeltme fotograf buydu
Ne Farkeder?
Ne Farkeder?
13 gün
bu yıl fındık toplamanın en güzel yanı annemin bahçeye gelmeyip çalışıyor olması manzaralar da efsanee ahshf
Ne Farkeder?
Ne Farkeder?
16 gün
günaydın. yakıyor muyuz?

Ne Farkeder?
Ne Farkeder?
18 gün
çoooook yorgunuuuum beni bekleme kaptan diyerekten başlayan cem karaca abimizin de illa ki vardır bir bildiği. kendisini bolca sever ve anarım eksik bir kaç cümleyle. üstümüze yıkılan yüklerin altından kalkabilmek ümidiyle eksik bir merhabam var size ey dostlar! siz de iyisinizdir kimimiz işte kimimiz tatilde kimimiz stajda kimimiz de yaz okuluna başlama derdi telaşesine düşmüş vaziyette kimimiz tavanla tadına doyulmaz sohbetler eder gecesiyle. böyle işte hayat 😊 her kesin bir meşguliyeti var. ama kaçımız içimizden haberdarız ki dersiniz? dağılmış defter yaprakları gibi miyiz kim bilir be? ben bilemeyrum valla. bunalıyorum günden güne akrabalarım da hortladı bu aralar tabi 20 yıldır topladığım bahçenin sınırını hollanda'dan gelip bana öğreten mi dersiniz , temizlediğim bahçeyi beğenmeyen mi dersiniz efendime söyleyeyim benim sahip olmadığım arazinin hesabını ban kesip benim burda hakkım var vereceksin hakkımı mı dersiniz? daha ne sayayım ulan ciddi ciddi bu yörede iki ocak için insan öldürülüyor harbiden katılıyorum şuan. büyüğümsün abi git yerin sahibi dedem dedemle konuş diyorum adama adam deden beni vurur diyor. bende vuracağım az kaldı anasını satiim. İşim gücüm başımdan aşmış vaziyette zaten birde bunların dırdırı... çeekilmiyor efendiler çekilmiyor. sabır diyorum sabır bir ay anasını satim ne olabilir ki?
Ne Farkeder?
Ne Farkeder?
20 gün
dediler ki dur. kaçacak yerin yok artık, ne alkol ne de uykun kurtarır seni kendinden. kabul ettik bizde çaresiz. tükenmemişliğimizi de aldık sarıldık bir kaç hatıraya. kimden hatırlıyorum bu sözleri bilmiyorum belki de ben uydurdum 😉 öyle veya böyle doğru söz arkadaşım. ellerim daha iyi bugün bende öyleyim. en azından tükendim diyerek atmıyorum defteri kitabı. yazıyorum, yazıyorum da kime yazıyorum ben? biliyor muyum acaba? hiç okuyamayacağım şiirler asla tamamlayamayacağım planlar yazıyorum. umarım bu sefer böyle kalır yazdıklarım hiç okunmaz yakarım da zaten ben. en güzel şiiri de yazsam hatırası kalır o anların. okunmak için değil ya zaten herşey bazen yakılmak için yazılır
Ne Farkeder?
Ne Farkeder?
22 gün
arı nedir ? neden sokar ? hadi soktu diyelim neden 13 tanesi beraber sokar ? bu soruların cevaplarını vermek istiyorum. ellerim tutmuyor lan bu nasıl bir sızıdır ):
Ne Farkeder?
Ne Farkeder?
23 gün

abiniz sizin için neler buldu al loop a ölene kadar ejejdj
Ne Farkeder?
Ne Farkeder?
24 gün
fifty cent i hiç böyle duymadınız iddia ediyorum