helalolsun

467

95

6

38

helalolsun 8

13 Benden çok ağır bi baba olur. Katı kuralları olan. Şaka şaka 😂o benim canım olur ya ben onu nasıl severim. Yanımdan ayırmam. Allahım düşüncesi bile cok güzel. Napsam evlensem mi ki. 3 burs alıyorum zaten takılar filan olur, bizimkilerde harçlık flan verir bana. Bi 3 yıl idare ederim böyle. Oğluum ben evleniyorum yaa. Allaaah. Düğünüme davetlisiniz hepiniz bu gün sevdiğim he desin yarın evlenirim. Of ulan off..

helalolsun 8

11 Baya bayaa internet bağımlısı oldum ben. Sosyal medya hesaplarımı kapatıyorum. Tabi bu en fazla 1 hafta sürüyor. Bir günde geri döndüğüm bile oldu .İyi gelmiyor bana internet psikolojimi bozuyo fena. Ya sıkıntı stolk ta başlıyo aslında.Sevdiğimi stolkluyorum arkadaşları kim,neyin nesi,Yorumları, paylaşımları. Hadi sevdiğimi stolklamak bir yere kadar normal kabul edilebilir ama şimdiki sevgilisini de stolklamaya başladım. Of o sevgilisi var ya adam değil. Neyse görür umarım gerçek yüzünü onun.Of bıktımhayattan bee. Sevdiğimin başkasını seviyo olması zaten günden güne bitiriyor beni. Kafam hiç iyi değil .Bizimkiler soruyolar çocuğum neyin var diye ne diyeceğimi bilemiyorum .Düşüncelerim galiba artık fiziksel olarak etkilerini göstermeye başladı. 😂Neyse bu arada sosyal hesaplardan bitanesini daha dondurdum. Yavaş yavaş bırakacam bu illeti. Geri açmam hesabı umarım.

helalolsun 0

7 Hayatı dalgaya almalıydım belki de. Çok ciddiye aldım hayatı hep. Bu yüzden kaybettim bence. Yok başka açıklaması olamaz.

helalolsun 8

8 Tam da korktuğum şey oldu. Sevdiğim başkasını seviyo ve çıkıyolar da. Beynim çatlıyo düşüncelerim beynimi alt üst ediyo kafayı yememe ramak kaldı. Hani derler ya sevdiğim için sevdiğimden vazgeçiyorum diye o noktadayım işte. Onun gönlünce olsun herşey istiyorum ama keşke benimle birlikte mutlu olsaydı.akşam sabah çıkmıyo aklımdan. Her anımda aklımda ama yapabileceğim pek bişey de yok. Elim kolum bağlandı resmen. Unutmak çok istedim , çok denedim unutmayı ama olmuyor işte. Bir de düşünüyorum Allah unutturmuyorsa onu bana vardır bunda da bir hikmet. Bana düşen çaresiz beklemek .Çok sevmek ve onun için dua etmekten başka bişey gelmiyor elimden. Sadece o iyi olsun benim için kâfi .Ama yanan yüreğim nasıl sönecek bilmiyorum .Allahım yardım et bana bir yol göster. Canım çok yanıyor.

helalolsun 3

6 Abi bu ne yaa bugün özel eğitime aşk mesajları yağıyo ne diyelim Allah hayreylesin. 😂😂

helalolsun 10

8 Aşık olduğunda insan yemeden içmeden kesiliyo . sanki bir ruh gibi geziniyor ortalıkta hele platonikse off işin bitiyo mahfoluyosun. Ama unutmaya çalışıyosun olmuyo tabi öyle unutulmuyo .her gördüğünde kalbin çıkıyo sanki yerinden .Ben napacağım bilemiyorum .Söylemek istiyorum ama olmuyo bi problem var arada.Seviyorum buna eminim. Hep gülücük var suratımda o aklıma gelince. Ne yapmalıyım bilemiyorum .İçimde bi pişmanlık var söylemememden kaynaklanan ama bir yandan da haklı sebeplerim var. Halim yaman anlayacağınız. 😢😥Ya birinin kolunda görürsem bu beni çok üzüyor