izmirmavisi
okulu uzattığın aileye nasıl söylenir ki ?
baba: sınavlar nasıl gidiyor kızım? bak zaferin kızıda şöle şöle iş adamlarıyla tanışmış, zaferin kızıda böle böle yapmış . şu kurslara gidiyormuş, sende samsunda varsa gitsene.
-iiii güzel işte baba sınavlara giriyorum iyi geçiyor. aman baba bana o kızı söleme lütfen pis kıskanç hırslı şey. -.-
-anne: sende bi an önce mezun olda artık mühendis kızlarım var diye geziniyim (ah şu anneleeeer:) )
-abla: sizin bölüm bizimkinden kolay yeaaaaa. ben böle böle zorlanmıştım, ama dört yılda bittirdim. yoksa senin uzucakmı ehuehueheuheu :d .
-abla2: sen de benim öğrenciliğim gibisin gördüğümkadarıyla , bende önde oturur not tutardım . (ah birde gerçekleri bilse :/ ) hem geçen gün bizim müdür seni sordu ne zaman mezun oluyor diye .
ben: -.- -.- -.-
bu insanlara ben okulumu uzattım nasıl derim ki ? düşünceli bir baba, gösterişi seven bir anne, zayıf anında dalga geçmekten zevk duyan bir abla ve sana öğütler veren başarısızlığına katlanamayan anne yarısı gibi bir abla daha.benim için sorun yok altı üstü bikaç ay okunur geçer ama onlar için dünyanın en önemli sorunu sanki. yaz okulu bile çare gelmiyorsa ne yapayım ben yani. yarım dönem altı üstü allaalaa hem ben alesten yüs alacağım ! hiç! yani bi çalışayım alacağım valla bak :/ . en zor kısmı onlara bunu açıklamak olacak sanırım..

Yorumlar

joker
joker @joker
2 yıl
üniversiteden sonra ne yapacaksın? iş, güç, koşuşturmaca.... ne zaman eğleneceksin peki? bir kere genç oluyorsun, tadını çıkart. açıklaman da bu olsun, eğlenceyle dersi bir arada götüremedim, ilk durakta dersi şutladım, seneye geçekn alcm sorun yok de 👍