anonim
anonim
2 yıl
uğruna her şeyi yaptığın yeri geldiğinde gururunu ayaklar altına alıp çiğnediğin hatta üstünde tepindiğin, yeri geldiğinde rezil rüsva olduğun kişinin buna değmeyeceğini ve hatta belki hiç değmediğini görmek dünyanın en kötü hissi olsa gerek. bunları yaptığım için pişmanlık duymadım, lakin tüm bunları senin gibi biri için yapmış olmak fazlasıyla canımı acıtıyor ve sıkıyor. çok uğraştım, çok istedim ama olmadı. demek ki böyle olması gerekiyormuş hayırlısı buymuş demekten başka yapabileceğim bir şey kalmadı. demek ki insan bir şeyi ne kadar isterse o kadar olmuyor, olamıyormuş. artık istediğim tek şey unutmak sadece unutmak.

Yorumlar

fndkkrn
fndkkrn
2 yıl
malasefki bu durumu bende yaşadım dostum.
İlk baslarda kendini suclaycksın sanki artık onsuz nefes alamayack gibi olcksin herşey basitleşecek yaptığın hiçbir şeyden zevk alamayacaksin çok içeceksin çok kahredeceksin.. zamanla unutacaksın ama daha az acıtmaya başlayacak bi süre sonra .biraz daha zaman geçecek sadece duygusal anlarda hatirlycksin bi parçada,belki rakı sofrasında.ama bu 5 dakikayı geçmeyecek gelip hemen kaybolcak sonra tamamen atacaksın o illeti içinden inecek o omuzlarındaki tonlarca yük.kurtulacaksın temize çıkacaksın kardeşim temize..
belki ilerki hayatında ilişkilere kadınlara güvenin kalmayacak yaklaşamayacaksin birine istediğin halde korktuğun için ..
bunu yap kendin için benden bi kardeş tavsiyesi..