yook
herkese çiçek toplayan, nazikçe iltifat eden, kusurlarını gormezden gelip savunan koruyan, sıcakkanlı merhametli olan adam bana duvar gibi... kabahatimde seviyor olmak ben neysem adam neyini yediremedi 2 aydir benim onu sevmemi anlamadım bu zamana kadar kimse kadar sevemedim gosteremedim yani ilgimi yine de atabildigi ilk insan benim... birçok insanı tenzih ederek söylüyorum efendi erkek diye birşey yok ya işine geldigi gibi davranan erkek var... eğer isterse herşeyi lehine çeviren olanı olmadı ki diyebilen erkek var... kimseyi sevdim sevmedi diye suçlama hakkım olmadigini biliyorum. zaten sevsinde istemiyorum ama işte herkesi koruyan adam sana sirt ceviriyo ya yediremiyorum.. arkadaşın olarakta mı sevmedin hiç hatrım yokmuş sende sevdigin kızla aranı açip düne kadar yiliş yiliş oldugun kiz kadar hatrim yokmuş... ama sözde herkes seviyeli herkes iyi bi ben kötüyüm ..

Yorumlar

yook
yook @yook
2 yıl
haklısın bende pek farklı birşey düşünmüyorum zaten. ama insan yediremiyo işte ayrıca kendimi çok sorguluyorum zaten kusurumu da biliyorum yakın arkadaşımdı yani ben hayalkırıklığı yaşatmış oldum .. işte bunları sorgularken farkederken yedirememek benimkisi ...
birde etrafında hep daha önce sorun yaşadığımız insanlar canciğer olunca gösterilemeyen bi kıskançlık gibi yani... insan ne kadar kabullensede bir off diyebiliyor seviyosun mantık sadece davranışlarımı duzeltmeme yetiyor hissettiğim keşkeli neden böyleli duygularimi duzeltmeme yetmiyor. bi sarsıp hatırlattığın için teşekkür ederim 3 5 güne aynı sinifta olucam iyi geldi yazdıkların.