deli
deli
1 yıl
omüdedikodu' yu bir kaç aydır takip ediyorum. güzel bir portal. bende hikayemi yazayım.. umarım sıkılmadan okursunuz.. şuan başka bir üniversite de okuyorum. üniversite 1.sinifta sınıf arkadaşım olan bir çocuğu sevdim. arkadaş olarak aramız çok güzel çok iyi anlaşıyoruz ama o ona olan duygularımı bilmiyor söyleyecektim ama kaybetmekten korktum. 1. sınıfı öyle bitirdim.. yaz tatilinde konuşmaya devam ettik ne yapıyorsa bana anlatıyordu bende anlatiyordum. hayatımda ilk defa birisi için uykusuz kalıyordum geceye kadar mesajlaşıyorduk. İkimizde ayrı şehirlerdeydik ama yinede çok mutluydum iletişimi koparmadığımız için.. sonra 2. sınıfta o başka bir üniversiteye yatay geçiş yaptı. öğrendiğimde çok üzüldüm ama olsun o mutluydu benim için çok zordu tebrik ettim onu.. benimse 2.sınıf zamanım çok berbat geçti ama ona mutlu olduğumu söyledim.. kimseyle konuşmuyordum, kendimi derslere verdim, hiç bir sosyal aktivitede bulunmadım, her yerde o aklima geliyordu. sınıfta oturduğu sırada, beklediğimiz dolmuş duraginda, yemekhanede, kantinde… unutamıyordum onu çıkmıyordu aklımdan, kalbimden.. okulda durduk yere ağlıyordum kız arkadaşlarıma anlatamadım içimde yaşıyordum.. bana edilen teklifleri hep geri çevirdim çünkü biliyordum ki kalbimde birisi varken başkasıyla yapamazdım. şehirlerimiz ayrıydı, konuşuyorduk hala bende ona hayallerimin üniversitesinin 19 mayıs olduğunu anlatıyordum bende oraya gideceğim derdim. notlarım çok iyiydi. şuan 3. sınıf oldum ve geçen gün omü’ nün yatay geçiş sonuçları açıklandı asıl olarak kazandım. sevdiğim çocuğun üniversitesinede basvurmuştum ve orayıda asıl olarak kazandım. şimdi sorayım napsın bu yürek? kalbimin sesi mi? hayallerimin üniversitesi mi?

Yorumlar

deli
deli
1 yıl
fikirleriniz için çok teşekkür ederim benim için gerçekten önemliydi.
@regenbogen en son yazdığında haklısın tam olarak açılamasamda onun üniversitesine neden başvurduğumu söyleyeceğim 'senin için yaptım, eğer sen olmasaydın düşünmüyordum üniversiteni’ diyeceğim. hatta bu akşam değil hemen yazcam. dediğin gibi bilmeye hakkı var. ve vereceği cevapta önemli burada.
@anonim_bay şuan okulda sevdiği veya hoşlandığı bir kız yok. olsaydı adını anmazdım işte o zaman sessizce çıkardım hayatından. 1.sınıftaki zamanımıza döneriz belki o zaman bir ilerleme olup sevebilir beni diyerek avutuyorum kendimi. duygularımı bastıramıyorum. evet onun yanına gittiğimde başka bir kız olursa üzüleceğim ama ya olmazsa.. keşke ve acaba en sevmediğim iki kelime. hangisine gitsem o iki kelimeden biri peşimden gelecek.. kendimle savaş halindeyim.
neyse.. olumlu veya olumsuz bir gelişme olduğunda yazarım buraya.