sanal bebek

hipokratinyegeni
hipokratinyegeni @hipokratinyegeni
( bkz:bir zamanlar aşırı popüler olmasına rağmen unutulan şeyler)

yanlış hatırlamıyorsam ben üçüncü sınıftayken ortaya çıktı bu lanet şey. yani yaklaşık 2005 civarlarında. böyle küçük bir alet satın alıyordunuz onda bebek oluyodu besliyordunuz uyutuyordunuz o da yaşlanıyodu falan. bebeği en çok yaşlanan daha havalı oluyodu. neyse herkes alınca ben de heves edip babama aldırmıştım sonra okula gitmiştim dersin ortasında bu sanal bebek ölmüş,başladı alet ötmeye..öğretmenime ve sınıf arkadaşlarıma rezil olmuştum. o yüzden nefret ederim o sevimsiz oyuncaktan allah onun belasını versin.

dipnot:yıllar sonra mantık olarak buna benzeyen bir android uygulaması çıkmıştı o da bayağı oynanıyodu böyle afedersiniz b*ka benzeyen bişey besliyordunuz poo muydu neydi adı ben lisedeyken bir ara bayağı oynandığını görüyordum
üpsilon
üpsilon @upsilon
sanal seksin meyvesi olduğuna inandığım bebek swh
Sessizkadin 🕵️‍♀️
Sessizkadin 🕵️‍♀️ @Sessizkadin
çocukluğumun oyuncağı. uykumdan uyanır beslerdim o lanet şeyi. gecenin bir vakti ölmesi ile annemden sıkça azar yememe sebep olan bebek.
Maviş 🐣
Maviş 🐣 @mavis
bütün çocukların aldığı ama annemin bana almadığı oyuncak. herkes anlatırdı bende dinlerdim tenefüslerde beslerlerdi evde bırakıncs ölüyor diye sonra nasıl olduysa bu furyada silindi gitti. ölen sanal bebeklerin mekanı cennet olsun ksksksksksks.
yonderly.
yonderly. @yonderly
mahallere arası bakkallarda hala bulabileceğiniz bebek.