Fafatara
şükürler olsun ki recep ivedik seven bir insan değilim. sinema ve sanat dünyasına dair işlenen bu cinayetlere suç ortaklığı yapmaya hiç niyetim yok.
Fafatara
ben: sağlıklı olmak ve hedeflediğim kiloya ulaşmak için çikolata yememeliyim.
çikolata: albeni
yine ben: ee madem bu kadar ısrar ediyorsun alayım.
Fafatara
bugün hasta olduğum için okula gitmedim. sonradan öğrendim ki hoca da hasta olmuş dersi iptal etmiş. sabahtan beri hasta ve yarı mutlu şekilde yatıyorum. yaptığım tek farklı şey sağa yatarken dönüp sola yatmak. o da burnumdan dolayı bir taraf tıkandığında diğer tarafa geçiyorum. olsun yine de mutluyum. hocanın dersi iptal etmesine de çok şaşırıyorum. o kadar boş konuşuyor ki derste konuyu anlatmak yerine başka her şeyi anlatıp dersi bitiriyor.o yüzden sadece öksürerek bile ders anlatabileceğini düşünmüştüm. kesin çok hasta olmuş. kusura bakmasın ama hiç üzülemiyorum.
Fafatara
merhaba uzun boylu insanlar,
kısa olduğumuz için havayı sizden farklı yaşamıyoruz. yağmur bize de yağıyor. o yüzden ıslanmamak için şemsiyeye ihtiyaç duyuyoruz. ve kimseye bilerek şemsiyemizi çarpmıyoruz. o yüzden hunharca şemsiyemize vurmaktan ve bizi itmekten vazgeçin.
Fafatara
yurda geldiğimden beri yatıyorum. acaba nasıl yürüyorduk? evet unutmuş olabilirim. ayrıca yurda geldiğim için hiç geçmeyen açlık hissim de başlamış oldu. keşke diyor iç sesim o hazırladığın kahvaltılarda daha çok yemek yiyeydin.
Fafatara
az önce çaylıkta poposunda sim olan kırmızı bir örümcek gördüm. düğün mü var? beni de çağırın ben de geleyim. kenarda otururum kimsenin ağını bozmam.
Fafatara
bugün ceviz topluyorduk. İki tane minik ceviz buldum dedim ki " siz benim olacaksınız." eve gidene kadar onları düşündüm. eve geldim kırdım ikisinin de içi boştu. diğer koca cevizler hiç ilgimi çekmiyor ben o minik iki cevizi istiyorum. o yüzden çok şey beklememek lazım; hiç kimseden hiçbir şeyden.
Fafatara
ben neden uyuyamıyorum? acaba 5 dilim su böreği yememle bir alakası olabilir mi? bugün 2 saat egzersiz yapmama rağmen neden kalkıp oynayasım var? neyse. deloyloy loy loy deloyloy loy loy...
Fafatara
kardeşimle biraz uğraşayım dedim. " yaa sen bana hangi hakla dokunursun ben mühendisim" diyor. kuzenim de hukuk kazanmış annesi boşanma davalarına iyi çalış diyor. herkeste bir heyecan. 😂😂 çok güzel bir ortam var oturdum izliyorum sadece.
Fafatara
kuzenim en sevdiğim kupamı kırdı. üzülmesin diye ağlamıyorum da elim ayağım titriyor. keşke kafamı duvara sürtüp kıvılcım çıkartsaydı canım daha az acırdı. yok yok ağlamıyorum gözümden işiyorum ben.
Fafatara
bu havalardaki dengesizliğin bir sınırı olsa keşke. çaylığa hem şapkayla hem de yağmurlukla gidiyorum. 😒😒
Fafatara
yalnız kalmaktan ya da karanlıktan korkmayın arkadaşlar. bu ikisi birleşince çok kötü oluyor. yorgun olsanızda uyuyamıyorsunuz. sonra sabah erkenden kalkıp çaylık temizlemeye gidince ot yerine yılana tutuyorsunuz çaylıklardan zıplaya zıplaya kaçarken düşüyorsunuz sonra yine geri dönüp çaylık temizlemeye devam ediyorsunuz. gece olunca yine uyuyamıyorsunuz... yarına kaçmak için enerjim de kalmadı. gelsin ısırsın ne yapayım yani. belki zehirlenirim hastanede uyurum. neyse herkese uykulu geceler.
Fafatara
belki de yıldırımlar uzaylıların dünyaya inmek için kullandıkları merdivenlerdir. atmosfere girdikten sonra yıldırımla dünyaya iniyorlar ama çok hızlı olduğu için fark etmiyoruz. havanın yağmurlu olduğu bir gün çıkayım da belki uzaylı yakalarım ya da o beni yakalar. sonra kovaladıkça kaçan ateş böceğim misin? ......
Fafatara
aklıma geldi de ben dün gece 3 gibi uyandım. duvara baktım havlu çok garip duruyordu. "bunu acaba neden böyle astım?" dedim. şimdi fark ettim askı yok ki orada havlu asılı olsun. neyse herkese iyi geceler.
Fafatara
tanıdığım kişilere sürekli 'kafayı yemek orucu bozar mı?' ' kazık yemek orucu bozar mı?' ' çok parfüm sıkınca kokuyu yuttum orucum bozuldu mu?' şeklinde sorular soruyorum. abime beni böyle sev dedim sağ olsun engellemiş beni canım abim. sevgisini böyle gösteriyor o. kuzenim de 'allah seni tanıyan herkese sabır versin' dedi. amin yani ne diyeyim.
Fafatara
yıllardır dolabın içinden narnia'ya geçip bay tumnus ile çay içmeyi hayal ediyorum. eğer narnia'ya almazlarsa asgard'a da gidebilirim. o da olmadı satürnün halkalarında bisiklet süreyim.
Fafatara
dönem boyunca yatıp son hafta mucize bekleyen ben "keşke buradaki 1 dakikanın 1 ay olduğu paralel bir evrene ışınlansam da tüm notları tamamlayıp geri gelsem" diye dua ediyorum. ama tabii bu imkansız. neden? çünkü allah biliyor orada da çalışmayacağımı.
Fafatara
tam uyusam mı diye düşünürken bugün hocanın " bu zamana kadar hiç çalışmadınız mı yani ne diyeyim cesareti severim hahahahahah" dediği aklıma geldi. hadi yat la hadi yiyorsa yat. neyse uyuyan uyumayan herkese iyi geceler.
Fafatara
İyi geceler saç nezlesi olup canı acıyan ponçik sevimli her daim sarılarak sevilmesi gereken ağzı burnu ısırılmalık insanlar😚😚
ve diğerleri😒😒.
Fafatara
hava çok güzeldir insanlar geziyordur ama ben dönem boyunca yattığım için ders çalışmak zorundayımdır. ah kalbim.