Oyuncakayi✔️
Oyuncakayi✔️
şarkı; ed sheeran - photograph & 14 ekim 2018 - 11:31
Oyuncakayi✔️
cidden bu yolculuk beni o kadar zorlayacakki anlatamam. ama zaman öyle bir geçicekki asla anlamayacağım. o zaman aralıklarında bi ümitsizlik birde ümit olacak bu duygu içimde her zaman değişecek. zorlanacağım zamanlar çok olacak ama bir sene mi boşa harçamamak için pes etmeyeceğim. yanlışlarım olacak onları düzeltmek için uğraşacağım hemde gece gündüz. İnşallah istediğim bölüme ve güzel bir şehre ulaşırım.
Oyuncakayi✔️
üzülerek söylüyorum ki artık omü dedikodu ve twitter zamanımı çalıyor yani telefonda yapacak bir şeyler buluyorum bünye o kadar alışmış ki telefona neyse. bugünden itibaren bir daha ne zaman girerim bilmiyorum ama çok uzun sürmez ya yazı okuyup çıkarım ya da bir şeyler yazıp yine uzaklaşırım. bunu gelecekte kafamı rahat bir şekilde yastığa koymak için yapmalıyım. tabi ne kadar rahat bir insan olsamda hayalimdeki meslek için uzaklaşmalıyım bu sosyal medyadan. inşallah gururla buraya “bilmem ne üniversitesi okul öncesi öğretmenliği’ni kazandım” yazarım. 🙏🏻🙏🏻 allah’a emanet olun dualarınızda beni eksik etmeyin 🙋🏻‍♀️🙋🏻‍♀️
Oyuncakayi✔️
sen gel hollywood filmlerinde oynayan erkeklere kızlara aşık ol sonra evlendiğin adamın ve kadının onlara tek benzerliği cinsiyet benzerliği olsun. adaletini öpeyim dünya.
Oyuncakayi✔️
fotoğrafa 15 saniye bakınca dostluğun önemini farkediyorsunuz ....❤️
Oyuncakayi✔️
eski omü dedikodu’yu özlüyorum yemin ederim. sayfada yeşil rengin hakim olduğu, samsunda olmasanda en az sizin kadar iyi bildiğim dürümcüler sayfa reklamları saolsun. İşte o zamanlar daha samimiydik sadece belli kişiler ve anonim vardı. hiç unutmadığım o eğlenceli yayınlar. ah ahh sizden küçük ve bu üniversite de olmayabilirim ama emin olun bir çoğunuzdan daha eskiyim.