Oyuncakayi✔️
efsane bir söz bırakıp kaçıyorum
•sen bile fâniyken dertlerin nasıl bâki olabilir ?
Oyuncakayi✔️
kahvaltı yapmaya üşenip evde olan çorbayı ısıtıp yemek en güzeli 😋😋
Oyuncakayi✔️
en çok merak ettiğim üç dizi hakkında sosyal medyada ipucu yememek için her gün köşe buçak kaçıyorum :( buraya o merak ettiklerimi yazardım ama ipucu veren çakallar olabilir ;)
Oyuncakayi✔️
sigara içen insanlara duyrulur!!!!!
sigara içtikten sonra ağızınıza sakız mı atıyorsunuz sprey mi sıkıyorsunuz napıyorsanız yapın çünkü ağızınız leş gibi kokuyorda haberiniz olsun.
Oyuncakayi✔️
bir insanın bana “hiç arayıp sormuyorsun” demesi beni çıldırtıyor. merak ediyorsan sen ara o zaman kardeşim. bir arkadaşım bana şimdi şey yazdı. “arada mesaj at da oyuncak ayı diye arkadaşım olduğu aklıma gelsin” allah bana tek tek yolluyor herhalde :))) yaa sen bana 10 saat üstüne cevap veriyorsan benim senle muhabbet etme isteğim kaçıyor kardeşim. neyse kimse bana trip atmasın yoksa ayarlarım ters dönüyor. sakın haa birine beni aramıyorsun etmiyorsun diye trip atmayın demekki aklına gelmiyon ya da yoğun bir insan.
Oyuncakayi✔️
dört saat şarj olup bir saatte şarjı biten şeye oyuncak ayı’nın telefonu denir.
Oyuncakayi✔️
çocuğun instagramda 58 tane fotoğrafı var 34 tanesi güneş gözlüklü lütfen şu gözlüğü sal artık.
Oyuncakayi✔️
İlk defa halide edip adıvar’ın kitabını okuyorum aslında okumaya çalışıyorum çünkü kitabı güzelce anlamak için okumayı yeni öğrenmiş gibi çok çok yavaş okuyorum. olm ben milenyum çocuğuyum bana bu kelimeler istem dışı ağır geliyor. kitabı yakın zamanda bitirmek ümidiyle :)
Oyuncakayi✔️
son sınıfta tarih dersinin sınav sorularını bir kaç arkadaşlarla beraber çalmıştık ve çaldığımız halde o sınavda kopya çekmiştik shahsjsjsjsjjsjaja
Oyuncakayi✔️
haftasonun güneşli olmasından hiç ama hiç hoşlanmıyorum neden mi çünkü herkes dışarı gezmeye çıkıyor ne kadar hümanist bir insanım ahshsıejjskskshah
Oyuncakayi✔️
gün geçtikçe alınacak kitap listeme her gün yeni kitaplar ekliyorum ama sadece ekliyorum :(( para yok abi :((
Oyuncakayi✔️
origami de kuş yapayım derken sivri sinek yaptım pauahhahahah
Oyuncakayi✔️
bu yazdiklarim sizlere sacma gelebilir ama buradaki benden yasca buyuk olan abilerimi ve ablalarimi cidden seviyorum. bir derdim ya da baska birinin bir derdi oldugunda buraya yaziyoruz, sizler ise o derde bir derman bulmak icin bir iki kelam bile olsa yaziyor ve bizlere yardim etmeye calisiyorsunuz. herhalde bu sitenin bu yanini seviyorum bizlerin kim oldugunu hangi din,irk fark etmeden birbirimize destek oldugumuz icin seviyorum. İyi ki varsiniz. gercek hayatta karsilasmak umidiyle :)
Oyuncakayi✔️
gece yatarken; çok kilo aldım yarından itibaren diyet yapmaya başlayayım
sabah uyanınca; kahvaltıda kızartma mı yesem ?
ahahhaaha abi ani karar değiştirmem harika değil mi ?
Oyuncakayi✔️
bugün abdurrahman cahit zarifoğlu için yakalım, yarın ise kendimize 🚬
Oyuncakayi✔️
kendime koyduğum kurarlar;
1. ne olursa olsun adaletli ol. kendi annen bile olsun doğru olanı yap. haksızlığa uğrayan insanların yanında ol.
2. her zaman yaşayan varlıklara karşı iyi ol. dini ve siyasi görüşü ne olursa olsun insan olduğu için güzel yaklaş. çünkü dünyadaki en güzel şey “sevgidir”
Oyuncakayi✔️
fotoğrafa 15 saniye bakınca dostluğun önemini farkediyorsunuz ....❤️
Oyuncakayi✔️
eski omü dedikodu’yu özlüyorum yemin ederim. sayfada yeşil rengin hakim olduğu, samsunda olmasanda en az sizin kadar iyi bildiğim dürümcüler sayfa reklamları saolsun. İşte o zamanlar daha samimiydik sadece belli kişiler ve anonim vardı. hiç unutmadığım o eğlenceli yayınlar. ah ahh sizden küçük ve bu üniversite de olmayabilirim ama emin olun bir çoğunuzdan daha eskiyim.