Oyuncakayi✔️
İlk ablamın düğün giriş ve dans müziklerini ben buldum şimdi ikinci ablamın düğün müziğini yine ben buldum üçüncüye de ben bulurum bana da anca cacık kalır :( sad story :(
Oyuncakayi✔️
hey gençler, sizlere bir kaç kelam söylemek istiyorum. şimdi bu feministlik, hümanistlik, bilmemnecilik bir sürü akım mı desem grup mu desem bilemiyorum böyle bir sürü saçma saçma gruplar bana göre. bak bana göre diyorum. yani kendini bir şeyin altına koyamadan eşitlik (yasa eşitliği) çünkü bedensel olarak erkeklerle bir olduğumuzu düşünmüyorum yaratılışımızdan ötürü. hak savunma, hayvanları koruma gibi bir sürü şeylerin bir tek altına girmektense tek başına harbiden insan ol daha iyi. yani şu iki yıldır sosyal medyada okuduklarıyla feminist olanlara hiç girmiyorum sadece diyeceğim şey “kitap okuyun” neyse kendinize tek bir isim koyun oda “insan” olsun başka saçma şeyler olmasın.
Oyuncakayi✔️
İkizler burcundan o kadar nefret ediyorum ki ilerde çocuklarımdan biri illaki bana inat ikizler burcu olur :(
Oyuncakayi✔️
şu iki gündür eskiden dinlediğim rap şarkılarımı dinlemeye başladım da tek diyeceğim şey “rap dinlemeyi baya özlemişim” şuraya kral bir kaç cümle bırakıyorum;
•bi depresyon otelindeyim, adı dünya tam pansiyon
•bunlar eskiden taşa tapmışlar onu da zamanla kağıt yapmışlar (diplomadan bahsediyor)
•ruh halim bozuk plakta dönüp duran bir şarkı
•bu çağı tarih not aldı, İnsan ırkına şu son yüzyıl bariz tokattır
•melekler etrafımda ve şeytan hep yanımda. tüm acılarım kolumda, mutluluk en sonunda.
•boldur ülkenin politikayla kuyu kazanları
•sözde duyar kasan tayfanızda, herkes aydın ama kuşum aydın
•ve sistem öyledirki bedeni asgari çalıştırır, öküzde servetiyle görgüsüz sidik yarıştırır
Oyuncakayi✔️
bana göre bu dünyadaki en güzel şeyleri yazıyorum; kitap okumak, yüzmek, bisiklet sürmek, yeşillik alanda bulunmak, piyano dinlemek ve denizi izlemek işte bunlar bana huzur veriyor :)
Oyuncakayi✔️
en çok kıskandığım çoğu insanda olan özelliklerinden biri ajandasına yarın yapılacakaları yazıp gün içinde onları teker teker yapanlar. olum o kadar dolu hayatınız mı var anlamıyorum ki. benim yazabileceklerim. yarın ders çalış, kitap oku ve duşa gir yani başka bir olayım yok her gün her sayfaya bunları yazmamda saçma olur. her günüm dolu geçen biri olmak isterim tabi o yaşadığım şehirde nasıl olacaksa. tabi bu son kullandığım cümle bahane biraz. ama biraz da değil çünkü ben gezerek şehri tanımak isteyen biriyim. yaşadığım şehrin bir ucundan diğer ucuna taş çatlasa 30 dakka mesafe olduğu için gezemiyorum (gezilecek yerler gezilmiş zaten toplasan kaç tane çıkar ki ?) yani bir istanbulda otursam kendi başıma istediğim gibi görmek istediğim yerlere gidebilirim onun ajandasını yapabilirim mesela. aslında aklımda iki tane ajandama not tutacağım konular hazır ama öyle bir alışkanlığım olmadığı için sadece eyleme geçmeden ajanda tutan insanları imrenerek izliyorum.
Oyuncakayi✔️
sigara içen insanlara duyrulur!!!!!
sigara içtikten sonra ağızınıza sakız mı atıyorsunuz sprey mi sıkıyorsunuz napıyorsanız yapın çünkü ağızınız leş gibi kokuyorda haberiniz olsun.
Oyuncakayi✔️
haftasonun güneşli olmasından hiç ama hiç hoşlanmıyorum neden mi çünkü herkes dışarı gezmeye çıkıyor ne kadar hümanist bir insanım ahshsıejjskskshah
Oyuncakayi✔️
origami de kuş yapayım derken sivri sinek yaptım pauahhahahah
Oyuncakayi✔️
bu yazdiklarim sizlere sacma gelebilir ama buradaki benden yasca buyuk olan abilerimi ve ablalarimi cidden seviyorum. bir derdim ya da baska birinin bir derdi oldugunda buraya yaziyoruz, sizler ise o derde bir derman bulmak icin bir iki kelam bile olsa yaziyor ve bizlere yardim etmeye calisiyorsunuz. herhalde bu sitenin bu yanini seviyorum bizlerin kim oldugunu hangi din,irk fark etmeden birbirimize destek oldugumuz icin seviyorum. İyi ki varsiniz. gercek hayatta karsilasmak umidiyle :)
Oyuncakayi✔️
gece yatarken; çok kilo aldım yarından itibaren diyet yapmaya başlayayım
sabah uyanınca; kahvaltıda kızartma mı yesem ?
ahahhaaha abi ani karar değiştirmem harika değil mi ?
Oyuncakayi✔️
kendime koyduğum kurarlar;
1. ne olursa olsun adaletli ol. kendi annen bile olsun doğru olanı yap. haksızlığa uğrayan insanların yanında ol.
2. her zaman yaşayan varlıklara karşı iyi ol. dini ve siyasi görüşü ne olursa olsun insan olduğu için güzel yaklaş. çünkü dünyadaki en güzel şey “sevgidir”
Oyuncakayi✔️
fotoğrafa 15 saniye bakınca dostluğun önemini farkediyorsunuz ....❤️
Oyuncakayi✔️
eski omü dedikodu’yu özlüyorum yemin ederim. sayfada yeşil rengin hakim olduğu, samsunda olmasanda en az sizin kadar iyi bildiğim dürümcüler sayfa reklamları saolsun. İşte o zamanlar daha samimiydik sadece belli kişiler ve anonim vardı. hiç unutmadığım o eğlenceli yayınlar. ah ahh sizden küçük ve bu üniversite de olmayabilirim ama emin olun bir çoğunuzdan daha eskiyim.