Sanatçı
güzel bir kadın göze,
İyi bir kadın kalbe hoş görünür.
birincisisi pırlanta gibi ama geçici,
İkincisi mutluluk kadar gerçekçidir.
Sanatçı
soğuk kış günlerinde üşüyen kirpiler, ısınmak için birbirlerine sarılır ancak dikenleri birbirine batar. fazla yakınlıktan acı çeken kirpiler en son doğru mesafeyi bularak ısınmaya devam eder.”İnsan ilişkileri de böyledir". fazla yakınlık incitir, uzaklık üşütür.
Sanatçı
bazı şeylerin yaşanması için sadece istemek yetiyor. yani demem o ki, bir şeyler olmuyorsa istenmediği içindir. bahane vardır, zaman yoktur, sebep çoktur. o yüzden çok kurcalamayın. olmuyorsa eğer bırakın. bahanelerle size gelene değil, çözüm yollarıyla gelene inanın.
Sanatçı
“nâsip; dalda duran çiçektir,
solsa da yine açar.”
Sanatçı
zekayı, dış görünüşten daha çok önemsediğin bir yaş var. o saatten sonra kimsenin kılık kıyafeti şayet aptalın tekiyse dikkatimi çekmiyor. emin olduğum bir şey var.
İçi çürük olanlar dışını parlatmaya daha çok özen gösteriyor...
Sanatçı
2 yıl önce tarihi bölümü 3.sınıftayken selçuk üniversitesinden geçiş yapan güzel bir kız gelmişti bölüme, neyse bundan bir ara hoşlanır gibi oldum, o bahaneyle vizelere yakın not bahanesiyle numarasını almıştım, sonra neyse dersin notu istedim, atacağım diye geçiştirdi gram not atmadı, neyse 2 nci dönemde benim geçipte onun geçemediği bir ders vardı, onun notu vardı bende, benden notu istedi yüzyüzeyken bende tamam veririm diye geçiştirdim, neyse yaşamda oturuyorum bölümden bir arkadaşa beni arattı bende tabi saf değilim ya anladım telefonu açmadım notu da göndermedim güzel bir intikam oldu... 😂
Sanatçı
kim size iyi geliyorsa, iyi hissettiriyorsa onunla devam edin yola. aksi taktirde sizi yoran insanlar bir yük olup kalıyor sırtınızda. o yükle yürüdüğünüzde beli kırılan, ayakları şişen siz oluyorsunuz. sırtınızda taşıdığınız her kimse, sadece keyfini yaşıyor. bu böyle, net.
Sanatçı
zor yola kolay insanla çıkarsan yolu da satar yolcuyu da !
Sanatçı
gerek yok her sözü laf ile beyana, bir bakış bin söz eder bakıştan anlayana.
Sanatçı
bir hafta sonumuz vardı, sağolsun karşı taraftaki ev sakinleri bahçede gürültülü parti veriyor uyku oldu tepetaklak, zaten hafta içi gece çalışıyorum, gece uyma işi haftaya kaldı, güzel birşey dinleseler yinede idare edecekler, klasik hollanda parçaları açmışlar nasıl müzik zevkiyse, herhalde hafta sonları gece gürültüye izin veriyorlar, daha neler göreceğiz acaba..
Sanatçı
“mükemmeliyete değil kusurların güzelliğine inanan biriyim. dağınık saçlara, asimetrik yüzlere, özensiz kıyafetlere, morluklara, kesiklere, çiziklere ve parça bütün ilişkisi olmayan her şeye. İnsanı özel kılan, diğerlerinden ayıran ve şahsa münhasır olan her kusura aşığım.”
Sanatçı
hiçbir şeyi çok isteyemiyorum artık. hayırlısının olmama ihtimalini düşünüyorum, olursa güzel olur, olmazsa hayırlısı değilmiş demek ki deyip geçiyorum. teslimiyet huzurdur.
Sanatçı
kül kadar etkisi olmayanların, kendilerini ateş gibi görmelerine hastayım.
Sanatçı
bir şarkı büyütüyorum, ömrüme benzeyen..
sabah kadar uçuk, akşam kadar acı..
rengi dört mevsimin uyumsuz karışımı,
acemi bir şarkı..
umuda ve gerçeğe böyle katlanıyorum.
Sanatçı
keşke şu hayatta testere gibi insanların hayatın değerini anlamaları için, suçlulara ölüm oyunu oynayanlar olsa, belki en azından suç oranları azalır...
Sanatçı

şampiyonluktan sonra başakşehir taraftarı 😂😂
Sanatçı
en güzel insan, kafamdan soru işaretlerini alıp yerine huzur koyan insan.
Sanatçı
öyle büyümüş ki içimizdeki yalnızlık sevilmeyi beklerken, beklemeyi sevmişiz.
Sanatçı
herşeye değeri kadar önem vereceksin fazlası,mutluluk eksiltir.
Sanatçı
Sanatçı
Sanatçı
@Tarihci
Bir İhtimal Daha Var Mı?... Venlo/Limburg/Nederland İnstagram: Akmgs93