kremşanti
o kadar üşüyorum ki pijama+havlu çorap+polar pijama bile tam ısıtmıyor bu arada köylülüğüme laf ettirtmem
kremşanti
daha okul açılmadan ailemin yanına yatay geçiş yapma fikri çık aklımdan
kremşanti
dün yolda rahat ederim diye kargo pantolon giymiştim yolda ayaklarım şişti bi yandan da pantolonun paça kısmı sıktı iyice rahatsız etti. tüm gün ordan oraya koşuşturdum şimdi de evde duş sırası beklerken samkartıma bi bakayım dedim foto geniş basılmış yüzüm tombik duruyo herkesin öyledir umarım. iyi gecelerdir ♥️
kremşanti
2 sene önce victoria secret's bombshell almıştım pahalı diye tek fıs sıkıyodum şimdi çok az kaldı diye yenisine bakayım dedim 690₺ olmuş kim verir o kadar parayı parfüme. yoluma deodorantlarla devam ediyorum kb güzel pahalı parfümler.
kremşanti
sana yanığım amaaaa bu ateşi haaaarlamaa naaalaaaann
kremşanti
ciddi ciddi saat 11’den beri telefona hiç bildirim gelmiyo. ben de şarjımı videolara ve müziğe harcıyorum. artık duygusal bir topum.
kremşanti
saçını 1 hafta yıkamasa da yağlanmayan insanlar... sizi o kadar kıskanıyorum ki
kremşanti
sadece 2 gün oldu kedimi abime bırakalı. anlık at özledim bebeğimi dedim ve sonuç...
kremşanti
atıyonuz güzelim yabancı kadınları sonra da böyle olmayan da kendine kadınım demesin yok bu kadınsa biz kimin nazını çekiyoz falan yazıyonuz. sanki siz çok şeysiniz tüm kadınlar size bayılıyo da siz hiçbirini beğenmiyonuz sizin beğendikleriniz size bayılıyo. saçma sapan konuşmayın be
kremşanti
uçakta uykusu gelmeyen var mı gerçekten
kremşanti
kremşanti
saat 22 sularında babamın gelmesiyle uğraşılan ve zafere ulaşılan bir olayı yazıyorum.

bir kere daha anlattım sanırım o yüzden üzerinden geçeyim. bizim alt komşu psikopat. tavan vantilatörü kullanıyor ev titriyor. (üsttekinin kızının da ondan altta kalır yanı yok. eve gelince balkonda hoparlörü açıp bağıra bağıra telefonla konuşuyor. sabahları 8’de uyanıyor tepine tepine yürüyor vs.) saat 20.30 civarı açtı yine vantilatörü. biz de dedik çalıştırsın yatarken kapatır herhalde falan. babam geldi yorgun tabii adam 5 saatlik yoldan gelmiş. bu yine mi çalıştırdı demesiyle çıldırması bir oldu. (bizde ailecek sinir var.) biraz zıpladı daha sonra balkona çıkıp vileda sapıyla alttakinin balkonuna vurmaya başladı. (babamın sesini duymasa çıkıp ana avrat küfür ederdi ama sesi çıkmadı.kendisi çok kedi sevici olduğu için ilk katta oturan teyzenin balkonuna kedi maması atıp ben yapmadım diyordu öyle de iki yüzlü. kendi balkonuna da kedi girmesin diye perde takmış.) babam balkondaki perdeyi indirdi çıkıp tepki versin diye ama cık. (biz ilk taşındığımızda kalorifer taktırmıştık o zamanlar boru patlamıştı onlara su sızmıştı babam elinde sıvayla gelmişti daha sonra da o boruyu tamir ettirmiştik. bilseydik tamir ettirmezdik.) kaloriferin yanından çekiçle delik açıp su döktük fazlaca. yaklaşık yarım saat sonra kapatmış ama saat 12’yi geçiyor yani abim de çalışıyor insan kafayı yer böyle yer kendi evi olsa. neyse şimdi oturdum bunu yazdım. umarım hiçbiriniz şu deli komşu tantanasını yaşamazsınız. şurup da iyi geceler diler.
kremşanti
i’ll be feelin’ pain, i’ll be feelin’ pain just to hold on. and i don’t feel the same, i’m so numb.
kremşanti
lacivert blucin giyip
pembe bluz altına
geçme
o yolun üstünden bir daha
göbeğin açık

güzelsin kötü bakıyorlar
sulanıyor maganda
İç çekiyor zontalar
söz oluyor ardından
açık saçık

kremşanti
hayatımızın belirli dönemi ailecek saçma sapan insanlarla sınanıyoruz. keşke tek başıma sınansam gram umrumda olmaz ama konu aileye gelince bileniyorum. komple yok olsalar keşkem.
kremşanti
bayılıyosunuz fikrinizi sormadığımız halde hayatımıza müdahale etmeye. kalanı size yetmeyecekse kimseye akıl vermeyin kardeşim boş beleş fikirleriniz kimsenin umrunda değil.
kremşanti
koca koca valizlere sığdıramadığım eşyalarımı yurda nasıl sığdıracağımı düşünüyorum kara kara.
kremşanti
sen, o siyah beyaz filmdeki kırmızı paltolu kız gibi içimdeki tek renkli şeysin.
kremşanti
kremşanti
@aglamiorm
Aynı sofrada yemek yedik karnı doyan düşman oldu.
2019 Girişli