Ataraxia
çekirdek hazır
mandalina hazır
televizyon hazır
yeni yıla gümbür gümbür girmeye hazırım
Ataraxia
sen şu anda gelecek kaygısı ile üniversiteyi bitirip para kazanmaya başlamak için çalışırken siyasilerin birinin çocuğu senin 400 ay yemeyip içmeden çalışsan bile alamayacağın bir arabayla instagrama fotoğraf atıyor :)
Ataraxia
fakirlik turnusolu; barilla veya ankara makarnasından başka bir markaya ait makarnaları tüketiyorsanız mis gibi fakirsiniz.
Ataraxia
şu üniversitede yemekhanede verilen kıyma haline getirilmiş tadı bozuk turşuların yapımında emeği geçen ve önümüze koyulmasında bir beis görmeyen herkesi gözlerinden öpüyorum
Ataraxia
hayalim allahın unuttuğu bir yerde lüzumsuz işler müdürü olup emekli olana kadar yan gelip yatmak
Ataraxia
bugün de hayatımda pisagor teoremini kullanmaya gerek olmadı
Ataraxia
milli kütüphanenin kapatılması ile tarihi değeri bulunan bazıları belki de emsalsiz kitaplar yok fiyatına hurdasan'a satıldı. bu kitaplar daha sonra karaborsacıların ve koleksiyoncuların eline fahiş fiyatlara düştü. güçlü türkiye'ye hoşgeldiniz.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/147-ton-kitap-ki...
Ataraxia
fakir adam tükenmişlik sendromu olmaz dertlenir
Ataraxia
insanlar nasıl üniversitede arkadaş ediniyor hala anlamış değilim. kaç tane üniye gittim hiç öyle muhabbetimin derin olduğu bir arkadaş/arkadaş grubum olmadı. keşke biri beni tutup 2 3 yıllık bir arkadaşlığın ortasına atsa da oradan başlasam arkadaşlığa.
Ataraxia