aysmil
evet kabul ediyorum bugün elinde vücudunun yarısı kadar tahtayı r11 de gezdirip iki kişilik koltuğa oturtan bendim :d ama ödevdi napalım nekadar insafsiz insan var ya sırf tramvay dolu olmasın diye erkenden kalktm ama tramvaylar doluydu bide yer bile vermediler kollarım ağrıdı taşımaktan. biz eğitim için uğraşıyoruz, belki yarın onların çocuklarının öğretmeni olacağız. hadi yer vermemeyi geçtim bir de yaptığım ödeve çarpa çarpa geçtiler kendimi iyice ezilmiş gbi hissettm ne için uğraşıyorsak.
aysmil
birkaç gün sonra doğum günüm ve doğum günümü kutlayacak hiçbir arkadaşım yok he belki faceten görürler de yazarlar ama ona bile müsade etmicem, faceimi dondururum. ailem en yakın kuzenlerim kutlar ama tek bir arkadaşımın bile kutlayacağını sanmıyorum. bu çok kötü bir duygu. hani yaşıyorsun da öylesine gibi. kimse senin varlığından haberi yok. belki bazılarınız diyecek doğum günü tek gün mü kutlanır, sen her zaman varsın diye. ama inanınki bugünde gelecek küçüçük bir pasta bile mutlu ediyor insanı. omü de 3. yılım. 2 yıldır doğumgünlerim çok güzel, hayal bile demeyeceğim kadar dolu dolu arkadaşlarımla geçti. ama bu yıl kendimi yalnız hissediyorum ve öyleyim de.
aysmil
burada bir ders çıkardım. eğer bir konuda yazı yazdıysan uyumadan birilerinin yazmasını beklemeliymişsin. sabah bir uyandım 30 bildirim anaa :) geç dönüş de yapmamak gerek sonuçta insanlar senı dikkate alıp buraya yazma gereksinimi duyuyorlar :)
aysmil
ya şöyle bir okuyorum da herkesin sıkıntısı az çok aynı. birçok kişiyle duygularımız örtüşüyor, yaşadıklarımız aynı. aradığımız şeyler aynı. bu insanlar neden realde karşımıza çıkmıyorlar, anlamıyorum gerçekten. ya da varlar da biz mi farkında değiliz, onu da anlamış değilim. ama üye olduğumdan beri dikkatimi çekiyor, şaşırıyorum nerde bu insanlar diye