✔️

çünkü o aydın geçinen aklın, yobazdan yok bi farkın.
✔️
size de iyi geceler allahın belaları çoğunuzdan nefret ediyorum, ben dahil.
✔️
sahurda içtiğim sigaranın dumanı bile çıkmıyor yutuyorum resmen aq
✔️
s.a final vakti yine değişikbiradam burada ders çalışmayı 5 yıl önce bıraktım
✔️
6 yıla yakın samsunda kaldım. ondan başka zamanlarda şu son 10 yılın 9 unu evden uzak geçirdim. ama hiç bir zaman giresun'u gerçekten özlediğimi söyleyemedim kendime. ama kendimi esir gibi hissediyorum denizlide antalya yada İzmirde çalışırken en azından alkol alıp kafa dağıtmak maksadıyla şehir sokaklarında aptal aptal dolaşıyordum. burada dışarı çıkmak dahi zor geliyor ulan bir buçuk ay sonra askere gideceğim ben kendimi hapsediyorum. nasıl şey anlamış değilim bazen böyle tutuluyorum kalıyorum bişeylere. İç sıkıntısı mı diyeyim ne diyeyim bilemiyorum işte. hadi döndük diyelim yol 22 saat sürüyor o yol çekilmiyor,uçağa binmeye g.tüm de yemiyor. napıcaz be kamil.??
✔️
amasya güzel yer lan hemide merkezdeyim çarşıya samsuna çıkartma yaparız artık aq eheheheh
✔️
kardeşlerimle muhabbetimiz vol 327464647
✔️
baba anlatmış bize yakmak düşüyor şimdilik sigarayla yetiniyoruz. ama az kaldı *m*na k*ycaz dünyanın.

✔️
ne unutabiliyoruz ne alışabiliyoruz. 15 buçuk ay oldu hala biri sorsa gözlerim doluyor. hayattayken gidin sarılın lan babanıza annenize
✔️
yarın denizli'de olacağım bana bu siktiğimin şehrinden nasıl kurtulabieceğimi anlatabilecek yeşillendirsin.
ricardoveritas
yarın girne'de olacağım. daha önce gidip, şunu yap, şuraya git diyebilecek biri varsa, yeşillendirebilirse sevinirim.
✔️
selamlar olayın sizle bir alakası yok öncelikle hassas insanlar bu gönderiyi okumasın. bayağı sağlam kğfğr edeceğim çünkü. söz konusu travian kingdoms adında bir oyun. ama bazı ağlak orospu çocukları oyunu travian crying olarak anlıyor. şöyle diyeyim bu gece 22:44:56 da tam 158 günlük emeğin ürünü olan ordumu rakip birliğin ana merkezine gönderdim. ama ne olsa beğenirsiniz rakip birlik benim saldırımı karşılamadı. yıkık aptal piçler otun ortalarında yok sizi şöyle kesicez yok bizim merkezin askerinin yarısını tüm server gelse kesemezmiş yok efendim çelik çocukla muhatap olmak istemezmiş. gecemi gündüzümü verdim bu lafın üstüne ama tırt çıkmak tam anlamıyla budur. amına koyduğumun ala gavatları. sinirden elim ayağım titriyor yemin ederim.
✔️
söylenecek söz söylenmiş
omuluarkadas
o zaman en anlamlısından ' senİ sevİyorum' demek lazım 😇🙃
✔️
✔️
bak erenler telefonun eski sahibi ama değişikbiradam diye kaydeden hanginiz lan???
moira
pazar günü saat 23.45-00.00 civarlarında ömürevleri - türkiş arasında fiziksel tacize uğradım. belki bileniniz vardır, karadeniz/balıkçılar geçidi olması lazım hangisi bilmiyorum. ana yolun kenarında büyük bir tarla gibi boş bir arazi var. orada yürüyordum ve arkadaşlarımla beni almaları için telefonda sözleştik. telefonumu kapatmamı beklemişti ki, 10 saniye sonra arkamdan saldırdı! gözlüğü ve beresi olduğunu hatırlıyorum. lütfen dikkat edin. bu adam dışarıda bir yerde başıboş dolanıyor. kızlar, size gece dışarı çıkmayın demiyorum fakat lütfen yanınızda kendinizi savunacak bir şeyler taşıyın. eğer yanınızda bir şey yoksa güvendiğiniz birini arayın ve varacağınız yere kadar konuşun. sürekli konumu bildirin. şüpheli biri gördüğünüzde adımlarınızı hızlandırın, açık büfe vs. varsa girin. gecenin her saati güvende olma hakkımız var, kimse elimizden bunu alamaz. kendinize dikkat edin. herkesi haberdar edin. beyler, lütfen geç saatte etrafınıza dikkat edin, şüpheli biri görürseniz etrafınızdaki kadınları gözetin. keşke adamı daha fazla tarif edecek bilgim olsaydı. ne diyebilirim ki, umarım bana döktürdüğü göz yaşlarında boğulur.
✔️
merhaba ölmedim demeye geldim gidiyorum iyi geceler