mavimandalena
uzun süredir devam eden sorunlarımı tek başıma çözemediğimi fark ettiğim için bir kliniğe yatmayı kabul ettim. uzunca bir süre buralarda olamayacağım kendinize dikkat edin en önemli şey sağlık kendinizi ufak tefek şeyler için üzmeyin. hoşçakalın.
mavimandalena
herkese sevdikleriyle mutlu,huzurlu,sağlıklı, bol paralı bayramlar 😊 eski veya yeni bayramlar hep güzeldir ❤
mavimandalena
evet bugün kpss vardı değil mi. normalde çok dikkatli olan ben sınava gittiğim sırada gittiğim okulun sınava gireceğim okul olmadığını öğrendim. ne kadar acı değil mi? hazırlandığın sınava girememek... koşa koşa sınava gireceğim okulu aramaya çalıştım ama bulamadım ve saat 10 a geldiğinde de aramayı bıraktım. artık üstümde bir şey olduğunu düşünmeye başladım. 2 senem gitti resmen. sinirlerim çok bozuk. eve girince bütün kpss kitaplarını yırttım, yaktım. odayı dağıttım. şu an her yer her yerde deli gibi müzik dinliyorum. şimdiki parçam ise linkin park- a place for my head. (live in texas)
mavimandalena
uzun zaman sonra kendimi gerçekten iyi hissediyorum. bu mutluluk bozulmasın istiyorum. yeni bir hayata adım attım dün sadece istediğim şeyleri yapmaya söz verdim. bir günlük aldım kendime tertemiz sayfalarım var bundan sonrası için. İstemediğim herkesi çıkardım hayatımdan. bütün sosyal medya hesaplarımı kapattım. bir süre sonra tekrar açacağım :) ama yenisini çünkü yeni bir hayat dedik ya onları da yenileyeyim dedim. nefes alışım bile bir başka sanki artık. bu gece sevdiğim bütün şarkıları dinleyip öyle yatacağım. gecenin şarkısı : tom odell - another love olsun o zaman. İyi dinlemeler :)
mavimandalena
güne yine kötü başladık iyi mi, her şey hemen üst üste gelmek zorunda mı ki ? her seferinde nasıl canımı bu kadar acıtmayı başarabiliyorsun ki ? neden bir öyle bir böylesin ki ? neden ne istediğini bilmiyorsun ki ? neden insanın ne istediğini bilmesi, söylemesi sana bu kadar zor geliyor ki ? daha da önemlisi bütün bu nedenlere değer misin ki ?
mavimandalena
tam şu anda o kadar sinirliyim ki bunu bir yere yazmasam çatlardım artık. bugün eve geldim yine aynı manzara bulaşık makinesinde temiz bulaşıklar var ama kirli bulaşıklar tezgahın üstünde duruyor ne yemek yapılmış ne temizlik hayır senin bu kendine güvenin ne böyle... ben senin evinin hizmetçisi miyim??? ben bu eve geldiğimden beri her işi bana yıkmaya çalışman evin pislikten yıkılması acayip davranışlar falan... zaten senin yüzünden haftada 2 gün dersim olmasına rağmen haftanın 5 günü kampüste sürünüyorum sırf seninle aynı evde oturmamak için bütün gün yorulup eve geliyorum gördüğüm manzara pes dedirtiyor neyseki derslerin bitmesine 1 ay kaldı bir an önce memlekete döneceğim. ve yaz tatili bittikten sonra yapacağım ilk iş kendime 1+1 ev tutmak olacak. bu saatten sonra akraba falan çekemeyeceğim yeni geldim hemen eve çıkmayayim dedim 3 ayda zehir ettiniz hayatımı. siz siz olun akrabalarınızla yaşamayın benim gibi sabır küpü bir insanı da çıldırttılar ya pes doğrusu.
mavimandalena
mutsuz bir gece... gözlerim kapıda kulağım seste, bu nasıl bir sevda bu nasıl bir aşk. bir bilebilsen elif kaya bu gece uyumayacak olan herkese mutsuz olan herkese gelsin benden...
mavimandalena
5 nisan salı günü saat 11.30 civarında merkez kütüphanede gördüğüm, besyo okuduğunu düşündüğüm, saat 13.00'a kadar kütüphanede 2 yan masamda ders çalışan, sarışın gri sweatshirt giymiş çocuk ders çalışırken yanına gelip oturan burada yeni olduğunu söyleyen ve kütüphaneyi tanıttığın ama sana ne adını ne bölümünü sormayı akıl edemeyen kız seni çok beğendi. o günden beri her gün kütüphaneye gidiyor ama seni bir daha hiç göremiyor seni nasıl tekrar görebileceğini de bilmiyor. yazımı okur görürsen beğen de seni bulmama biraz yardımcı ol yoksa bulamayacağım sanırım :(