sadista
bende bu kızdan istiyom , bana bundan alın
sadista
bu sefer bomba gibi geldim lan . alın lan size :d

sadista
dememeliyim dememeliyim diyorum ama , artık tutamıyorum arkadaş , burada öyle vatandaşlar var ki , 1-2 eleştiriye gelemeyen az bir eleştiride bulunduğumuz da direk savunmaya geçip ezmeye çalışan , her türlü unsurda ona karşı tavır aldığımız da bizi itin götüne sokup çıkartan , ancak onları yalayıp yuttuğumuz da bizden iyisi olmayan , bu statü ile kendini arşa taşıyan karaktersiz .... evet evet bunların geneli bayan durun daha erkek kesimine de geleceğim . bu şahıslara onların bakış açıların da yaklaşmadığımız da bizden iğrenci ve kalitesiz bir başkası yokmuş gibi davranmaları siz ne berbat insanlarsınız lan ölün lan siz üstünüze köpekler işesin .

gelelim birde bu tür çapında bulunan erkek kitlesine şurada öyle zekaya sahip adamlar yada adama benzeyen insanlar var , buraya gelip aynı şekilde onları da eleştirdiğimiz de söylediklerimin doğru olduğunu anladığı anda , bana da ağzına geleni sayıp köpürüp çıldırıyor , bir tanesi var bu platformda istediğini yapar bana ne tabi , lakin adam bunu yaparken burada bulunan herkesi aynı statüde gösteriyor ucu bize de dokunuyor bunu eleştirip bir laf dedik diye olan oluyor, sorun da şu buradan karı kız düşürecek ne bok yersen ye bizi kirletmeden yap olum işini . sizde ölün lan sizinde üstünüze köpekler işesin .
sadista
tüm siyah seven vatandaşlara bunu gönderiyorum


sadista
arkadaşlar size @mrs.nameless ı ifşalıyorum bu pörfek hareketleri kullanarak zayıflayan bir kızımızdır . ataları pandalara dayanmaktadır asdgasdgasdgasdgdsg

sadista
duydum ki @ mrs.nameless a yamuk yapıyorlarmış yaptırmam !
nesli tükeniyor zaten bu vatandaşların üzmeyin onları :d asdgasdgasdgads
sadistahande abla da erik gibi kütür kütür maşallah
sadista
hayat üzerime çok oynuyor bu aralar , pişman olacağı şeyler yapmasa bari .
sadista
@mrs.nameless nameless adamdır aksini düşünen saksı dır :d
sadista
sonra dedim ki ben acayip sıkılıyorum be
sadista
edit : ses bana ait değil dostlar :d

sadista
sadista
@sadista
Marilyn Manson - Tainted Love /// Shelly d'Inferno | Gothic Valkyrie ///Disturbed - Down With The Sickness /// Siyah adil ve güzeldir ^^ /// Zadra .
2016 Girişli