soulless
sitede tıpçı muhabbetlerini filtreleyen bir eklenti olsa iyi olurdu.kuzenlerimin bir kaçı tıpçı da bu dolaylı yoldan tıpçıları farklı bir kavimmiş gibi gösterme işleri sıktı beni,amacı bu olmasa bile birileri tıp okuyom falan dediğinde olay yerinden uzaklaşma isteği geliyor.yok kız tıpçı diye sevgilisi ondan ayrılmış çocuk kendine yedirememi miş yok tıpçı kızlar tıpçı erkek istiyomuş falan filan.tamam meslek kutsal bir meslek ve kazanmak için çok emek vermiş olabilirsiniz ve tıpçılar bu şekildedir diye genelleme de yapmıyorum ama r11'e önlükle binmeniz yeterli olsa iyi olurdu :d (hayır kıskanmıyorum)
soulless
bir kişiyle samimi olma süreci bende şu şekilde işliyor.İlk olarak o kişi hakkında kafamda genel bir profil oturtana kadar söylediği önemli önemsiz her şey hafızama kazınıyor ve yavaş yavaş kafamda o kişi hakkında bir profil şekilleniyor.söylediği cümlelere ve benim anlattığım şeylere verdiği tepkilere göre nasıl bir insan olduğunu anlayana kadar yanında rahat olamıyorum .bu yüzden genelde soğuk biri olduğum hakkında eleştiriler alıyorum.geçenlerde zıttım olan biriyle tanışmıştım.birbirimizin isimlerini öğrendikten sonra eleman direk gevşedi senelerce arkadaşmışız gibi tavırlar sergiledi.ben bu kadar rahat olmasında şaşırmış birazda imrenmiştim.belki insan ilişkilerinde bende böyle rahat olabilirim diye o kişiye biraz yanaşmaya karar verdim.ertesi gün yanına gittim biraz muhabbetten sonra bana "ya birader kusura bakma senin isim neydi" dedi.o cümleden sonra bir daha muhabbetim olmadı zaten.bir süre gözlemlemeden sonra baktım adam herkese karşı aynı.bu olaydan sonra yok soğuksun yok asosyalsin gibi eleştirileri pek tınlamamaya başladım.diğer türlü olmaktansa böylesinin daha iyi olduğunu düşündüm.
soulless
yurdumuzda büyük bir sanatçı mevcut, tuvalet sanatçısı. istisnasız her sabah 1. kat kapının girişindeki tuvalate yaptığı çalışmalarla azmini kanıtlamış bir sanatçı aynı zamanda tuvaletin kapısınıda açık bırakarak eserlerini halka açık sergilemesi de gözümden kaçmadı. fayansdaki her b*k darbesi muazzam, sürreal bir çalışmanın fiziksel imgeleri gibi her biri farklı bir duyguyu temsil ediyor. burdan kendisinin elit bağırsaklarını tebrik ediyorum. İşin şakası bir yana okuyosan bunu aga gözünü sevim su dök işin bittimi. bizi düşünmüyosan bile temizleyen abiden yediğin küfürü düşün.
soulless
geçende kızın birine gözüm takılmış öyle bakıyodum ama herhangi bir şey düşünmüyorum sadece bakıyodum kız gördü sonra sonsuz bir döngü başladı.kız bana kendisine bakıyomuyum diye bakıyo yanımdan geçerkende rahatsızlığını belirtmek için off,puff diye sesler çıkartıyor.benimde sinirlerimi bozdu ,durup durup bakıyommu diye kontrol ediyo benimde bu sebepten dolayı gözlerim kayıyo sonra tekrar off puff falan ediyo, lanet döngüyü kırmam lazım bir şekilde :d
soulless
her zaman insalara duymak istedikleri şeyi söylemenin zihinsel olarak manipüle etmenin en iyi yolu olarak görmüşümdür.misal giydikleri şeylerin yakışıp yakışmadığnı soran arkadaşlarınıza hep olumlu cevap vererek veya kendisi hakkında sorduğu buram buram onaylanma isteği kokan sorulara aşırıya kaçmadan duymak istediği şeyleri söylerek ,zihinsel anlamda sizin desteğinize muhtaç hale getirebilirsiniz.İşin ilginç tarafı yazdığım şeyi yapanların,bir kişinin hakkında samimi duygularla iyi şeyler isteyenlerden daha çok değer görmesi.sonuçta duygularla programlanan makineler gibiyiz.
soulless
dış görünüşün önemsizliğini konuşmaya hakkın olmasının 1.kuralı dış görünüşünün iyi olması herhalde. sağda solda iç güzellik iç güzellik diye gezinip attığı her fotosu filtreli veya duck face gibi saçma sapan yüz ifadeleri ile çekilmiş olması veya scorpdaki üstün zeka(!) topluluğun dış görünüşün önemsizliği hakkında yüzünde 1 ton makyajla konuşması, saçmalığın daniskası.
bu fondotenin altında bir fikir var ama beyin yok ayarında insan kaynıyor her yer.
soulless
babam sürekli seneye senin okul bitsin şöyle yapcaz, seneye okul bitsin böyle yapcaz diyo. ulan okul uzayacakda diyemiyom :d baba altdan ders var diyom, halledersin diyo. taktik verin nasıl en az tepkiyi alcak şekilde söyleyebilirim ?