soulless
yurdumuzda büyük bir sanatçı mevcut, tuvalet sanatçısı. istisnasız her sabah 1. kat kapının girişindeki tuvalate yaptığı çalışmalarla azmini kanıtlamış bir sanatçı aynı zamanda tuvaletin kapısınıda açık bırakarak eserlerini halka açık sergilemesi de gözümden kaçmadı. fayansdaki her b*k darbesi muazzam, sürreal bir çalışmanın fiziksel imgeleri gibi her biri farklı bir duyguyu temsil ediyor. burdan kendisinin elit bağırsaklarını tebrik ediyorum. İşin şakası bir yana okuyosan bunu aga gözünü sevim su dök işin bittimi. bizi düşünmüyosan bile temizleyen abiden yediğin küfürü düşün.
soulless
geçende kızın birine gözüm takılmış öyle bakıyodum ama herhangi bir şey düşünmüyorum sadece bakıyodum kız gördü sonra sonsuz bir döngü başladı.kız bana kendisine bakıyomuyum diye bakıyo yanımdan geçerkende rahatsızlığını belirtmek için off,puff diye sesler çıkartıyor.benimde sinirlerimi bozdu ,durup durup bakıyommu diye kontrol ediyo benimde bu sebepten dolayı gözlerim kayıyo sonra tekrar off puff falan ediyo, lanet döngüyü kırmam lazım bir şekilde :d
soulless
dış görünüşün önemsizliğini konuşmaya hakkın olmasının 1.kuralı dış görünüşünün iyi olması herhalde. sağda solda iç güzellik iç güzellik diye gezinip attığı her fotosu filtreli veya duck face gibi saçma sapan yüz ifadeleri ile çekilmiş olması veya scorpdaki üstün zeka(!) topluluğun dış görünüşün önemsizliği hakkında yüzünde 1 ton makyajla konuşması, saçmalığın daniskası.
bu fondotenin altında bir fikir var ama beyin yok ayarında insan kaynıyor her yer.