Ssoryy
7 ay önce şöyle bir paylaşım yapmıştım güncelleme geldi.
karakutu ilahi char'ına yeni karekter özellikleri eklendi.

kadın mıknatısı : tek bakış,iki üç kelime ile kızları kendine aşık edebilme.

moslow'un ihtiyaçlar piramidinde kendini gerçekleştirme leveline geçip üstüne 100 level falan daha kasarsanız siz de karakutu gibi bir reis olabilirsiniz.
Ssoryy
one piece izleyen adamın yıkık olma ihtimali %90 ama karakutu gerçek bir alfa. bazen patronuna haddini bildiren bir reis bazen 4 ayda yönetici olan bir deha bazen ise aşkı dolu dolu dolu yaşamış aşk adamı. küçükken onu tanısaydım ve bana ne olmak istiyorsun diye sorsalardı karakutu derdim.
Ssoryy
boşa zaman geçirmede ustalaştım sadece oturduğum yerden 2-3 büyük sorunumu düşünerek saatleri ve günleri boşa harcayabiliyorum. düşündüğüm vaktin 3 de birini çözmeye harcasam muhtemelen şimdiye kurtulmuştum fakat doğruları bilmek ve uygulamanın arasında dağlar kadar fark olduğundan bu şekilde devam ederim muhtemelen.
Ssoryy
çalışmamayı seviyorum bu benim için bir yaşam tarzı geçende patron neden çalışmıyorsun bak iş arkadaşlarının hepsi çalışıyor dedi.önce buna bir tokat ve sonra bir tokat da elimin tersi ile.bak elinde bir araba var mesela çalışmıyor hiç mesafe katetmiyor ferari mi geçer yoksa bu arabamı diye sorsam bir şey söyleyemezsin , İşte bu tembellik ve bilinmemezlik beni çekici kılıyor dedim . çalışmayan arabayı ben ne yapayım s*ktir git deyip kovdu beni.
Ssoryy
depremlerin günah kaynaklı olduğu doğru olabilir.


Ssoryy
tam soyunmuşum balkon keyfi yapıyorum karşı balkonda biri duvarları falan yumrukluyor neyse ki muhteşem vücudumu görünce sakinleşti
Ssoryy
sizi bilmem ama ben bu samsun'un gri gökyüzüsüne ve diğer depresif yönlerine bayılıyorum.
Ssoryy
eğer 20 tl yi internetteki dandik iq testinin sonucunu öğrenmek için verirsem otomatikmen gerizekalı oluyorum sanırım xd
Ssoryy
odamda bir böcek gördüm tam öldürecektim ki böcek döndü "abi çoluk coçuğum var gregor samsa abinin selamı var desek ? "dedi.bende öyle diyince kıyamadım.banyodaki hamam böceği ile tahta kurusunuda çağırdık batak dönüyoruz.