tomwaits
allah inandırsın iyi değilim ben..kafamdaki enkazları toparlayamıyorum her an yeni bir hayat çöküyor içimde..beynimin içinde yankılanıyor son sözleri. .oysa ben istemiştim ki seveyim seni ben çok seveyim,pamuklara sarmam gerekenin sen olması icab eden bir hayat kurayım kendime..olmadı işte, zaten benden çoğu zaman bir bok olmadı..içimdeki enkazları kaldıramadım çoğu zaman..çoğu zaman sevilmek sözcüğü fazla büyük geldi bana yine caydım..o kadar sevilmemesi gereken oldum ki benzinim bitti mecalim dayanmıyor artık..sevmeyi unutmuşum ben,acımasız olmuşum,gaddarlaşmışım...yazık olmuş bana,yazık etmişim beni sevmeye çalışanlara..derin bi nefes alıp dalasım var şimdi en dibe,en karanlığa
tomwaits
doğum günü tebriklerini şimdiden alabilirim bir yıl daha yaşlandım..büyümek zormuş babacığım
fikret kızılok-ama babacığım
tomwaits
canım acıyor baba hem de hiç çocuk olmayan yanımdan..tut ellerimden kaldır güneşe,zifiri karanlığa yaktığım mumlar bitti,korkuyorum baba bu sefer hem de en çocuk yanımdan..
tomwaits
arkadaşlar tv2'de büyük aşk var cidden şu filmin müziklerine derin bir hayranlığım var bir de 'her' izlemiş olan varsa piyanonun vurgulu olduğu her şeyi beğendiğimi anlar..haydi neyi anlatıyorsun sen ya diye sorun şahsen ben de bilmiyorum memlekete gelince devreler şaştı...bir de arkadaşlar hafif birkaç şarkı tavsiye edebilecek biri var mı?
tomwaits
ada sahillerini özellikle ahmet kayadan dinlerken tamam kurun masayı bir efkar dağıtalım diyesim geliyor..sebebini sorsanız ben de bilmiyorum
tomwaits
ya sizce de mfö-bodrum bodrum çok iyi değil mi pozitif kalmanın güzel sebeplerinden...
tomwaits
buraya geldiğimden beri bir sersemim..sanki evimi oradaki ortamı özlüyorum..hiç kimse düşündüğü yere gelmedi bu yıl bir de hukuk adına ki ben de gelmedim kafamda bambaşka planlar kurmuşken bunları yaşamak..hayır ilçeyi beğenmiyorum şeklinde ajitasyon yaratmayacağım..sanki ait olmam gereken yer burası değil kimseyle adamakıllı yakın olamamanın hüznü içindeyim böyle..normalde o kadar sıcakkanlıyım ki bu durumu yaşamak benim de zoruma gidiyor ha bir de insanın hem en yakın dostunun hem de sevdiği adamın çok uzaklarda olması daha kötü ha bir de tek sırdaşınızın o olup size kapıları çarpması da güzel içim bir tuhaf omü dedikodu neyi nereye koyacağımı,kendimi dahi unuttum..tabir yerindeyse sürükleniyorum ordan oraya yaprak misali..iyi akşamlar (sezen aksu-güvercin)
tomwaits
tam eve giriyorum..bizim evin sokağında -sanırım birbirlerini uzun süre görmemişler- bir beyle bir bayan birbirlerine sarıldı yetmedi kızı kucağına aldı çocuk.sonra bilindik öpüştüler. ne güzel sahne diye geçirdim içimden diziyi bilenler bilir ben tam da o sahnede potansiyel bir rae earl idim :( bu arada samsuna dönmek için blabla car'dan kadın sürücü baktım bir tane kadın uzun yol sürücüsü bulamadım hayat çok zor arkadaşlar otobüs insanı yoruyor..
tomwaits
samsuna gelirken gerekli bir çanta daha hazırladım kışlıklar için içinde bol bol patik ve kazak var kışı sevmek için yünlü sebeplerimiz var artık :))
tomwaits
memlekete gelmek..nefes aldığımı hissediyorum uzun bir süreden sonra öyle güzelmiş ki bu his gerçekten özlemeyeceğim derken babamın kucağında ağlarken buldum kendimi..
tomwaits
yağmurun altında koşasım var şuanda deli gibi kulaklığımda beatles-stand by me falan yalnız kalmak bazen iyi oluyor ya
tomwaits
hayatıma yer etmiş bazı insanları özlüyorum.mesela eski sevgilimi..bazen anlarsınız o insan artık sizin için doğru değildir..ama ne yapsanız çıkmaz aklınızdan,ayrı ayrı diyarlara yollara düştük iki sene oldu bazı şeyler soğuyalı ama benim içim soğumuyor be adam...özlüyor musun beni? ben seni çoğu zaman derinden anıyorum canımı acıtıyor bu anış ama böylesi zorunlu..
tomwaits
seni diye tuttum kedimi dizlerime yatırdım..ya sanırım bu aralar bana ezginin günlüğü iyi geliyor kabullenmek ve özlemek o kadar zor ki
bu arada var mı ezginin günlüğü seven?
tomwaits
delirmek için sayılı dakikalarım var geçen yıl çarşambada okur musun dediklerinde yaaa git deli misin derdim şimdi kendim çekiyorum allahım şaka gibi arkadaşlarım arayıp eğleniyor resmen..
tomwaits
ya aslinda yavaştan güzel noldu çarşamba falan...bir tuhaf hissediyorum sanırım.
tomwaits
bavulun büyük bir kısmı hazır geriye büyük şeyler de kalmadı asıl sorun içimde heyecan olmaması gram insan özlemi yok içimde belki de olduğum yerde kimsem olmadığındandır kim bilir...
tomwaits
ne üç yılmış değil mi üç yıl sevmek sonra zaten ince bir insanı paramparça etmek kaçmam gerek bu şehirden...
tomwaits
buradan herkese tom waits-dead and lovely yolluyorum biraz açalım kafaları değil mi sonuna da bi sezen aksu-gel kıyma ofofofoffofooff
tomwaits
düşündüm de çocukluğuma yer etmiş şarkılar var mesela "baş harfi ben"gibi var mı sizde de böyle şarkılar sahi?
tomwaits
arkadaşlar kardeşine tuhaf ölümler düşünen bir ben miyim sinirden kuduruyorum ben bu kızı keseceğim...