bulasikonlugu
bulasikonlugu
bugün aldatılışımın ilk günü asıl üzüldüğüm şey ben bu kadar inandırmaya çalışırken , bu kadar uğraşırken , onun için onunla olmak için onunla bile savaş verirken bôyle bir sonuç olması ve üstelik tek bir kişide değildi ki ..
İçimden geçenler bambaşka , aklımdan geçenler bambaşka , hala belki diyebiliyor olduğum için kendime nefret kusasım geliyir her saniye ama elimde değil ..
bakmayın böyle şeyler yazdığıma , uzun zamandır hayatımda olan biri için değil bu haykırışlarım ama bazen bi insana iki ayda bile iki senelikmiş gibi ısınabiliyor insan ..
neden böyle ucuz atraksiyonlara girer ki bir insan , üstelik karşında ki sana her acısıyla sığınmısken ..
bir b*ka yaramayan biri olduğumu hissediyorum sıgındım yine müziğime 'kendimi çok yüksek bir binadan atıpta ölmemiş gibiyim' diyor muhterem kaan ..
ben bir dal sigara daha içip geleyim , bu arada bugün arkadaşıma ısrarlarım sonucu aldırdım sigarayı yoksa hala züğürtüm ..

Cevaplar

anonim
anonim
kendini çok cepte hissettirmişsin. ilişkinin keyfi kaçmış. kaçacaksın günü gelecek, günü gelecek kovalayacaksın. atraksiyon yapacaksan böyle atraksiyon yap. tabi bu o arkadaşın hatasının açıklaması olamaz. üzülme her zaman daha iyisi vardır. belkide kaybettim sandığın kurtulduğundur. ki görünüşe göre öyle.