anonim_bay

134432

0

2614

7602

anonim_bay 1

2 Buraya fazla girmiyorum ancak girdiğimde de genelde x kişisiyle konuşuyorduk bir anda konuşmayı kesti deyip isyan ediyoruz. Ancak düzgünce oturup düşününce bir insanın sevgisi veya hoşlanma duygusu bitebilir. Böyle bir durumda aldatma veya kandırma yerine gelip yüzüme ben artık heyecanlanmıyorum ya da sevgim azaldı denmesini tercih ederim. Bu insan başta seni hoş bulup tanışmak istemiş olabilir ancak tanıdıkça uyuşamadığınızı fark etmiş olabilir, bunu aktarınca hemen bir kötüleme olayı oluyor e biz bu yüzden tanışmıyor muyuz zaten . Tamam hoşlandım ancak uyuşacak mıyız anlaşabilecek miyiz diye. Ek olarak illa bir ilişki aldatmayla veya kavgayla bitmez. Sevgin eskisi gibi değilse daha durmanın anlamı yok, kendini ve o kişiyi kandırmanın da. Velhasıl kelam böyle kişilere teşekkür etmek gerekli yalansız dolansız ve lafı döndürmeden söyledikleri için.

anonim_bay 0

6 Arkadaş şu tatilleri hiç sevmiyorum ya. Geceleri sabaha kadar bilgisayarda oturup gündüzleri uyuyarak geçirme döneminden ibaret benim için. Birde platonik aşkımı özlemekte eklendi bu sene listeye çok güzel oldu.

anonim_bay 0

1 24 Mayıs Çarşamba, merkez kütüphane birinci kat. Açık ten, zayıf, yaklaşık 1.70 boy. Beyaz gömlek (veya ona yakın açık renk), mavi kot, kırmızı new balance ayakkabı.. Akşamüstü idi. Çok tatlıydı kız, bi taktik bi yol bişey verin nasıl bulabilirim. Evet taktik,
Amerikan Başkanı dahil herkesi devreye sokun 🙁

anonim_bay 6

2 belki acı olacak belki de zor ama ben seni bütün yaz boyunca bekleyeceğim küçük bir umut olsada güzel burun :)

anonim_bay 0

0 Şu Samsun'da son satışlarımı yediğime göre rahatlıkla sahuru ve ardından 24 saatten fazla olan iftarı bekleyebilirim. Fonda ''See you again'' çalıyor ve bu beni daha aşağılara çekiyor. Çekilmek istiyorum. Her şeyden. R.I.P. Paul Walker.

anonim_bay 5

1 Bir insan hiç mi değişmez.20 yaşındayım ve 1 kere sevgilim oldu onunla da nasıl konuştum hiç bilmiyorum.Bir kaç kere yaşam merkezinde gördüğüm bir kız var,hoşlandım kızdan ama tabiki cesaret edip konuşamadım.Bügün Twitter da gezerken bi baktım omü sayfalarından biri retweetlemiş yazdığı bir şeyi.Size sorum şu kızı bulduğuma göre ben bu kızla cesaretimi toplayıp nasıl konuşacağım.

anonim_bay 25

7 okul bitti sonunda yanarım yanarımda son bir sene sevişemedim yaa bu konuda yardımcı olacak bayan arkadaşlara hayır demem teşekkürler :D

anonim_bay 0

0 Ne yakışmaz sana
Ney mi yakışmaz?
Sen çalarsın da dinlenmez mi
Ordulu işletmeci?
S.Ş'a saygılarla...
(TDE'den bir hayran)

anonim_bay 1

1 Yoruldum başkalarının istediği gibi yaşamaktan mutluymuş gibi davranmaktan ..
şu dünyada kaç şehir kaç ülke gezdim yine de kendime benzer bir insana rastlamadım. sanki 22 yaşında değilde 222 yaşındaymışım gibi ruh eşimi beni anlayacak bir insanı arıyorum..
bilmiyorum belki erken yaşlandım belki erken beyazlar düştü saçıma ama aramaktan anlaşılamamaktan rol yapmaktan yoruldum şimdi herkes finalleri veyahut hiç olmamış sevgililerini bahane ederek hayat çok zor diye dert yanıyor.. bense beni anlayabilecek insanlar arıyorum akşamın şu saatinde bilmem kaçıncı defa yaradılış amacımı sorguluyor bu dünyada benim gibi kaç kişi var merak ediyorum .şu ana kadar olan sevgililerim ve hatta şu an evlenmiş olduğum eşim dahi beni anlamıyor. maalesef insanlar bunu yine yanlış anlayarak egoya bağlıyor halbuki gerçekten beni anlasalar benim en büyük düşmanımın kendim olduğumu görürler.
yalnızlık asıl bu olsa gerek gerçekten zormuş bu illet.

anonim_bay 3

0 Hocam ilkkez yazcam ne diim ne söylim bilmiyorum ama bugun once okulda çarpışıp sonra saatlerce rizelide gözlerine baktıgım kız bul da beni siyah pirsing in hatrına 😂😂😂