nth
nth
aynaya mecbur olduğum zamanlar dışında bakamıyorum tahammül edemiyorum kendime. herkes kendini beğenirmiş güya ama kendimi gördüğüm an ağlayasım geliyor. ben bile kendime katlanamazken arkadaşlarım hergün bu yüze bakıyor neler düşünüyorlar acaba? bir de utanmadan aşık olup karşılık bekledim. dünya güzeli bi kız neden sevsin ki beni..

Cevaplar

Yabadabadu 🔥
Yabadabadu 🔥
senin kendine saygın ve sevgin olmalı. her insan güzeldir, tipin pekte bir önemi yok karekterin zeval vermesin. kendini sevmelisin çünkü insanı insan yapan, kendine bakış açın ve karekterindir...
anonim
anonim
bende aynaya bakamıyorum. seninle aynı şeyleri düşünüyorum. acaba karşımızda ki insanlarda bizi görünce aynı şeyi mi düşünüyor. yoksa bu tamamen ruhsal bir hastalık mı?
erkegimsiodun
erkegimsiodun
bence kendinize guvenmelisiniz her kes çok güzel olmak zorunda muhteşem fiziğe sahip olmak zorunda değildir halinize şükredin ve kimse size bakarken igrenme nefret etme gibi duygular beslemez bu duyguları siz karşı tarafa aşılarsınız
Leyl
Leyl
önemli olan güzel olmak degil güzeli görebilmek. derler.bİz hep cok severİz ama bİzİ sevenlerİ görmeyİz.sevdigimiz bizi sevsin isteriz.kul olarak yaradan,ın sonsuz sevdasını iliklerimize kadr hissetmedikçe o sevilebilirlik yanımız hiç dolmayacak.emi olunki dünya güzeli olsanızda hep bi şeyleriniz eksik kalırdı.kalmasada.hadi olduk diyelim dünyalar güzeli.İstersenİz araştirin hepsİ toprak oldu veya olacak. varmi ötesİ.