azeriboy
azeriboy
4 gün
yıldızlar şahidim olun,kumsal,dalga sesleri,gökyüzü ve rüzgar sizlerde şahid olun ve sen ey gece sende şahidim ol sensiz geçirdiğim tüm geceler şahidim olsun elif ömrüm bu okulda bitti.vizeler ne yamanmış türküsü dedikodu müdavimlerine gelsin.
azeriboy
azeriboy
1 ay
sevmek bu kadar zor olmamalı yada ben sevemiyorum dedi şair bu arada en sevdiğim mevsim geliyor kış buz soğuk bunlar positive kelimeler .
azeriboy
azeriboy
2 ay
üniversiteye yeni başlayan arkadaşlar ilk önce hoş geldiniz.
1.cool olmaya çalışmayın belki karşı cinsin dikkatini çekersiniz ama derslerde zorlanırsınız ki üniversitede derslerin sevgiliden önemli olduğunu zamanla anlayacaksınız.
2.arkadaşlarınla muhabbetin kaynaşmanın dozunu kaçırırsan dışlanırsın yavaş yavaş.
3.nota muhtaç olmamak için düzenli not tut tutamadığın notlar için kesinlikle bir veya iki çok yakın arkadaşın olsun.
4.senden not istedilermi verme!sen istedinmi onlarda vermeyecek.
5.tuttuğun notları eve döner dönmez tekrar etmeye çalış bir sonraki haftaya bırakma başarısızlığın ana nedenlerinden biri bu.
6.birisi senden çalışıp çalışmadığını sorduğunda hiç bakamadığını söyle ama gece gündüz çalışmana bak.
7.hocalara çok yavşama çok da uzak durma dengeyi koru.faydasını görürsün.
8.haftada bir gün kesinlikle kendine zaman ayır yoksa bunalırsın sıkılırsın başarısızlığın ikinci en büyük nedeni bu
şimdiden başarılar diliyorum.allah yolunuzu bahtınızı açık etsin.vesselam.
azeriboy
azeriboy
2 ay
sorumluluk duygusu insanı içten içe bitirir.
azeriboy
azeriboy
2 ay
sizler yine gittiniz sevdiklerinizi gördünüz geldiniz ya biz tüm yaz boyu burdaydık. winter is coming
azeriboy
azeriboy
2 ay
hayatda mühendislik yazdığım kadar hiçbirşeye pişman olmadım.
azeriboy
azeriboy
2 ay
sevdiklerimizden ayrı bayramlar.
azeriboy
azeriboy
2 ay
şimdi otur aegon targaryeni bekle.hayvan gibi şiii yapıyosunuz yaa
azeriboy
azeriboy
3 ay
umudumuz var.! bu sıcaklarda girdiğimiz derslerden boynu bükük ayrılmayalım inşallah.diyorum ve sıradaki şarkıyı kendime armağan ediyorum.
azeriboy
azeriboy
4 ay
arkadaşım bana bir kızdan hoşlandığını söyledi ki o kız benimde tanıdığım birisi idi gittim kıza "arkadaşım senden hoşlanıyor" dedim şimdi nişanlılar geriye baktığımda "acaba??" demediğim tek olay bu herhalde.sizde sevgilerinizi yarınlara bırakmayın.
azeriboy
azeriboy
4 ay
bazen böyle isyan edesi var insanın ama kader deyip geçiyor ve buda tevekkül oluyor.
azeriboy
azeriboy
4 ay
hadi hadi doğulsun çocuk doğuldu çabuk hadi okula gitsin gitti hadi acele üniversite kazansın kazandı hızlı bi şekilde bitirsin bitirdi evlensin çabuk yaşı geçti evlendi elinizi çabuk tutun çocuk yapın oldu onlar okula gitsin üniversite kazansın bitirsin iş bulsun evlensin senin yaşın oldu 60 sahi biz hayatın neresindesiyiz günümüzün değerini bilmeden yaşadığımız anın hızlı bir şekilde geleceği istemek akıl işi değil.
azeriboy
azeriboy
4 ay
kalbim dedimmi sana sevmez.beni sevmez.o bizi sevmez.bilmem neden sevmez.o bunu hissetmez.ne çektiğimi bilmez.demiş nigar muharrem.geceniz hayrola.
azeriboy
azeriboy
6 ay
mübarek hemcinslerim! şunu anlayın artık bir kıza çok fazla değer verirseniz kaybedersiniz çok az değer verirseniz de kaybedersiniz ortasını bulsanız da kaybedersiniz haticeyi bırakıp neticeye gelecek olursak sadece ve sadece bir kız size karşı bişey hissediyorsa onu kaybetmezsiniz.onun için ay efendim bu gün bunu dedim küstümü bu gün şunu dedim acaba ne düşündü boşver takılma öyle şeylere kız da 60 70 sene yaşıyor sende hayatını yaşa ey hemcinsim.
azeriboy
azeriboy
6 ay
bir kızın sizi terk etmesini istemiyor iseniz kızın kredi kartından harcama yapın.
azeriboy
azeriboy
6 ay
ay efendim yaz geldi nolacak halimiz yaza hazır değiliz ay benim göbeğim var ay benim kasım yok ay efendim çok zayıfım.arkadaşım beni kasım için seven hiç sevmesin daha iyi.
azeriboy
azeriboy
7 ay
dumanın neşesi yetdi bu akşam selam olsun koca yürekli müdavimlere.selam olsun bana okuldan çok faydası dokunan omü dedikoduya.selamlaşma faslı bittiğine göre iyi geceler.
azeriboy
azeriboy
7 ay
keşke benimde sevgilm olsa babası bir köşeye çekip al bu 500 bin doları kızımdan uzak dur dese.nerde bizde o şans.
azeriboy
azeriboy
7 ay
ey öğrenci toplumu sizler birer eğitim neferisiniz!sizler bu kutsal yolun yolcususunuz.sakın ha üzülmeyin!sakın ha darlanmayın!sakın ha öfkelenip isyan etmeyin.İnanın ve çalışın bu kutsal yolda atacağınız kutlu adımlar hakkınızda hayırlara vesile olsun.sınavlarınızda kolaylıklar diler dualarınızı beklerim haydi selametle.ne konuştum beea.
azeriboy
azeriboy
8 ay
uzun zamandır yoktum klişesine girmeden hepinize selamlar dedikodu müdavimleri.herkesin herkesden tiksinmesi için bir neden vardır.siz asıl sizi nedensiz seven biriyle birlikte olun klişesinede girmiycem.