azeriboy

9062

1286

134

357

azeriboy 4

10 Mübarek hemcinslerim! şunu anlayın artık bir kıza çok fazla değer verirseniz kaybedersiniz çok az değer verirseniz de kaybedersiniz ortasını bulsanız da kaybedersiniz haticeyi bırakıp neticeye gelecek olursak sadece ve sadece bir kız size karşı bişey hissediyorsa onu kaybetmezsiniz.Onun için ay efendim bu gün bunu dedim küstümü bu gün şunu dedim acaba ne düşündü boşver takılma öyle şeylere kız da 60 70 sene yaşıyor sende hayatını yaşa ey hemcinsim.

azeriboy 11

7 Bir kızın sizi terk etmesini istemiyor iseniz kızın kredi kartından harcama yapın.

azeriboy 0

3 Ay efendim yaz geldi nolacak halimiz yaza hazır değiliz ay benim göbeğim var ay benim kasım yok ay efendim çok zayıfım.Arkadaşım beni kasım için seven hiç sevmesin daha iyi.

azeriboy 4

2 Dumanın neşesi yetdi bu akşam selam olsun koca yürekli müdavimlere.Selam olsun bana okuldan çok faydası dokunan omü dedikoduya.Selamlaşma faslı bittiğine göre iyi geceler.

azeriboy 8

10 Keşke benimde sevgilm olsa babası bir köşeye çekip al bu 500 bin doları kızımdan uzak dur dese.Nerde bizde o şans.

azeriboy 2

14 Ey öğrenci toplumu sizler birer eğitim neferisiniz!Sizler bu kutsal yolun yolcususunuz.Sakın ha üzülmeyin!Sakın ha darlanmayın!Sakın ha öfkelenip isyan etmeyin.İnanın ve çalışın bu kutsal yolda atacağınız kutlu adımlar hakkınızda hayırlara vesile olsun.Sınavlarınızda kolaylıklar diler dualarınızı beklerim haydi selametle.Ne konuştum beea.

azeriboy 3

8 Uzun zamandır yoktum klişesine girmeden hepinize selamlar dedikodu müdavimleri.Herkesin herkesden tiksinmesi için bir neden vardır.Siz asıl sizi nedensiz seven biriyle birlikte olun klişesinede girmiycem.

azeriboy 0

2 Seni sevmeyip gitmek isteyene koşmayı öğreteceksin.geceniz hayr ola hanım ve bey efendiler!

azeriboy 15

20 Hiçkimse dış görünüşünü beğenmediği birinin iç görünüşü ile ilgilenmez.İnsanların % 90'ı "önemli olan iç görünüşü benim için" diyerek büyük yalan söylemiş oluyor.

azeriboy 7

19 Sevgili @muhendishanimizz Azerbaycan türkleri hakkındaki düşüncen beni bir iki kelam etmeye zorladi.Her toplumda "şerefsiz"diye adlandirdigjmiz kişiler elbet vardir nitekim bizim milletde de öyle ama bu kişiler toplumu temsil etmez.Bir türk kızı benimle gönül eğlendirib terketdiyse bu türklerin böyle olduğu anlamIna gelmez.Bu o kızın kişiliginde sorun var demektir ailesinin kızlarina ilgisizliginden de kaynaklanmiş olur 20 kiz beni sevib sonra terketse beni Türkiyeden sogutmuş olmaz yahut Türk insanindan.Boyle kisiler adina da uzgunum maalesef toplumumuzun yüz karasıdırlar..Sevgi ve saygılarimi iletirim.Bu yaziyi okudugunuz icin teşekkür ederim