azeriboy

8733

1244

128

350

azeriboy 3

8 Uzun zamandır yoktum klişesine girmeden hepinize selamlar dedikodu müdavimleri.Herkesin herkesden tiksinmesi için bir neden vardır.Siz asıl sizi nedensiz seven biriyle birlikte olun klişesinede girmiycem.
yaklaşıyor, yaklaşmakta olan

azeriboy 0

2 Seni sevmeyip gitmek isteyene koşmayı öğreteceksin.geceniz hayr ola hanım ve bey efendiler!

azeriboy 15

20 Hiçkimse dış görünüşünü beğenmediği birinin iç görünüşü ile ilgilenmez.İnsanların % 90'ı "önemli olan iç görünüşü benim için" diyerek büyük yalan söylemiş oluyor.

azeriboy 7

19 Sevgili @muhendishanimizz Azerbaycan türkleri hakkındaki düşüncen beni bir iki kelam etmeye zorladi.Her toplumda "şerefsiz"diye adlandirdigjmiz kişiler elbet vardir nitekim bizim milletde de öyle ama bu kişiler toplumu temsil etmez.Bir türk kızı benimle gönül eğlendirib terketdiyse bu türklerin böyle olduğu anlamIna gelmez.Bu o kızın kişiliginde sorun var demektir ailesinin kızlarina ilgisizliginden de kaynaklanmiş olur 20 kiz beni sevib sonra terketse beni Türkiyeden sogutmuş olmaz yahut Türk insanindan.Boyle kisiler adina da uzgunum maalesef toplumumuzun yüz karasıdırlar..Sevgi ve saygılarimi iletirim.Bu yaziyi okudugunuz icin teşekkür ederim

azeriboy 17

11 Malumunuz 14 şubat geliyor 14 şubat nedir? bilmeyenler için söyliyeyim iki mahlukatın bir biri ile bir şekilde göz teması kurup elektriklenmesi sonucu ortaya çıkan saçma sapan bir olaylar bütünüdür ve kim uydurduysa orasından burasından milletde gününü kutlamaya başladı.Aziz valentin aşkına bitirin bu saçmalığı bişey daha söyliyeyim bu aziz valentinenin bir sevgilisi olup olmadığıda belli değil ayrıca birisi g..den uydurmuş.Tamam bende 5 şubatı Yalnızlar günü ilan ediyorum. Bundan sonra böyle kutlanacak.

azeriboy 0

10 FFlerimle sev beni kuytu köşelerde gizlenen AA'"""mı hafife alma dedi ve gitti kız.Okulu bitirmeden sevemem seni dedi çocuk. Yeni dönemde herkese olmasada dedikoduculara başarı ve kolaylıklar dilerim.Hepinizden tiksiniyor ve Allah'dan mutluluklar diliyorum.

azeriboy 8

12 Ben bu bölümdeyken bazı hocalar yoktu bee hepsinin gelip yerleşmesine şahit oldum ben bu bölümün kurucularındanım da diye bilirim çünkü bazı dersler bile yoktu 10 tane dersin gelişine şahit oldum ben.Elimde büyüdün derler ya hani aynen öyle gözlerimin önünde büyüdüler gelişdiler kimisi prof kimisi doc kimiside hala yrd doç gerizekalı bi atlayamadı level'i neyse. Atasözünde olduğu gibi Dervişe "kar yağıyor" demişler,"titremeye hazırım" demiş.Yani beni bitiremeyeceksiniz ben hazırım bütün egolarınızı kaldıracak güce sahibim. selametle

azeriboy 4

9 Yalnızlık dediğin eski bir sandalyenin gıcırdamasıdır yalnızlık.Tamam tamam edebiyat yapmıycam şş bak ne diycem.oğlum yeterda ailelerinizi gördünüz eğlendiniz gelin artık çok yalnız kaldım la buralarda kimseler yok.Arkadaş dışarı çıkiim dedim baykuş ve kurt seslerinden ürküp tekrar yatağa döndüm.Ne zaman geliyosunuz hı ? Bİşey söyliyeyim mi siz burdayken arkadaşım yoktu siz gittiniz ben neyin özlemini çekiyorum bilmiyorum.Ama dönün artık gelin rizelide kafelerde eğlenin gezin sevgilinzle el ele dolaşın ortalıkta burda olduğunuzu biliim.

azeriboy 1

18 En sevdiğim günler bunlar ya ders seçim zamanları gece olur 12 yi geçmesini beklersin sevdiğini bekler gibi sistem açılsında derslerimi seçeyim diye ve sistem çöker o anda ya hah işte öyle de güzel bi gün.

azeriboy 5

18 Bazen ahlakı temiz erkek ahlakı kirli kadınla imtahan olunur bazen de ahlakı temiz kadın ahlakı kirli erkekle.Zor imtahandır çünkü herkes ilk görüşte bir melektir farkına varamıyosun.