azeriboy
azeriboy
9 gün
nereye gitsem bu müzik karşıma çıkıyor.

azeriboy
azeriboy
11 gün
üniversiteye yeni başlayan arkadaşlar ilk önce hoş geldiniz.
1.cool olmaya çalışmayın belki karşı cinsin dikkatini çekersiniz ama derslerde zorlanırsınız ki üniversitede derslerin sevgiliden önemli olduğunu zamanla anlayacaksınız.
2.arkadaşlarınla muhabbetin kaynaşmanın dozunu kaçırırsan dışlanırsın yavaş yavaş.
3.nota muhtaç olmamak için düzenli not tut tutamadığın notlar için kesinlikle bir veya iki çok yakın arkadaşın olsun.
4.senden not istedilermi verme!sen istedinmi onlarda vermeyecek.
5.tuttuğun notları eve döner dönmez tekrar etmeye çalış bir sonraki haftaya bırakma başarısızlığın ana nedenlerinden biri bu.
6.birisi senden çalışıp çalışmadığını sorduğunda hiç bakamadığını söyle ama gece gündüz çalışmana bak.
7.hocalara çok yavşama çok da uzak durma dengeyi koru.faydasını görürsün.
8.haftada bir gün kesinlikle kendine zaman ayır yoksa bunalırsın sıkılırsın başarısızlığın ikinci en büyük nedeni bu
şimdiden başarılar diliyorum.allah yolunuzu bahtınızı açık etsin.vesselam.
azeriboy
azeriboy
11 gün
sorumluluk duygusu insanı içten içe bitirir.
azeriboy
azeriboy
15 gün
sizler yine gittiniz sevdiklerinizi gördünüz geldiniz ya biz tüm yaz boyu burdaydık. winter is coming
azeriboy
azeriboy
17 gün
hayatda mühendislik yazdığım kadar hiçbirşeye pişman olmadım.
azeriboy
azeriboy
18 gün
sevdiklerimizden ayrı bayramlar.
azeriboy
azeriboy
22 gün
şimdi otur aegon targaryeni bekle.hayvan gibi şiii yapıyosunuz yaa
azeriboy
azeriboy
28 gün
sırf trip çekmeyim diye sevgilimin olmasını istemiyorum gerekirse yanlız yaşarım sonuna kadar. yanlızlığın gözünü seveyim bir allah var iki ailem birde ben. mutluluğun formülü bundan önceki cümlede.
azeriboy
azeriboy
1 ay
bazen sorumluluk duygusu seni ezer ezer bıktırır hayatdan.ama sen sabedersin.bitmez ama hafiflersin.çünkü zaman sana boş vermeyi öğretmişdir.bazı şeyler var ama hiç boş verilmiyor.çünkü atomik dolgu faktörü %100 dür. yüzey merkezli kübik yapıya benzemez %74 nereye %100 nereye.neyse ya.
azeriboy
azeriboy
1 ay
umudumuz var.! bu sıcaklarda girdiğimiz derslerden boynu bükük ayrılmayalım inşallah.diyorum ve sıradaki şarkıyı kendime armağan ediyorum.
azeriboy
azeriboy
2 ay
arkadaşım bana bir kızdan hoşlandığını söyledi ki o kız benimde tanıdığım birisi idi gittim kıza "arkadaşım senden hoşlanıyor" dedim şimdi nişanlılar geriye baktığımda "acaba??" demediğim tek olay bu herhalde.sizde sevgilerinizi yarınlara bırakmayın.
azeriboy
azeriboy
2 ay
bazen böyle isyan edesi var insanın ama kader deyip geçiyor ve buda tevekkül oluyor.
azeriboy
azeriboy
2 ay
hadi hadi doğulsun çocuk doğuldu çabuk hadi okula gitsin gitti hadi acele üniversite kazansın kazandı hızlı bi şekilde bitirsin bitirdi evlensin çabuk yaşı geçti evlendi elinizi çabuk tutun çocuk yapın oldu onlar okula gitsin üniversite kazansın bitirsin iş bulsun evlensin senin yaşın oldu 60 sahi biz hayatın neresindesiyiz günümüzün değerini bilmeden yaşadığımız anın hızlı bir şekilde geleceği istemek akıl işi değil.
azeriboy
azeriboy
2 ay
kalbim dedimmi sana sevmez.beni sevmez.o bizi sevmez.bilmem neden sevmez.o bunu hissetmez.ne çektiğimi bilmez.demiş nigar muharrem.geceniz hayrola.
azeriboy
azeriboy
3 ay
hayalimdeki ilişkiye şöyle başlamak isterim kız isteme faslı veya onlar beni istesin farketmez.1 gün sonra nişan 1 yıl sonra evlilik 4 sene evli kalmak 4 sene sonra ayrılmak 2 yıl ayrı yaşamak. tekrar aynı kadınla evlenmek ama (düğünsüz) sonra 4 sene evli kalalım 2 çocuk olsun sonra ayrılalım 1 sene ayrı kalalım.tekrar evlenelim 1 çocuk olsun ölene dek böyle kalsın.bu şekilde bir evliliğin daha sağlam daha bağlı bir evlilik olacağını düşünüyorum.
azeriboy
azeriboy
4 ay
mübarek hemcinslerim! şunu anlayın artık bir kıza çok fazla değer verirseniz kaybedersiniz çok az değer verirseniz de kaybedersiniz ortasını bulsanız da kaybedersiniz haticeyi bırakıp neticeye gelecek olursak sadece ve sadece bir kız size karşı bişey hissediyorsa onu kaybetmezsiniz.onun için ay efendim bu gün bunu dedim küstümü bu gün şunu dedim acaba ne düşündü boşver takılma öyle şeylere kız da 60 70 sene yaşıyor sende hayatını yaşa ey hemcinsim.
azeriboy
azeriboy
4 ay
bir kızın sizi terk etmesini istemiyor iseniz kızın kredi kartından harcama yapın.
azeriboy
azeriboy
4 ay
ay efendim yaz geldi nolacak halimiz yaza hazır değiliz ay benim göbeğim var ay benim kasım yok ay efendim çok zayıfım.arkadaşım beni kasım için seven hiç sevmesin daha iyi.
azeriboy
azeriboy
5 ay
dumanın neşesi yetdi bu akşam selam olsun koca yürekli müdavimlere.selam olsun bana okuldan çok faydası dokunan omü dedikoduya.selamlaşma faslı bittiğine göre iyi geceler.
azeriboy
azeriboy
5 ay
keşke benimde sevgilm olsa babası bir köşeye çekip al bu 500 bin doları kızımdan uzak dur dese.nerde bizde o şans.