Lütfen soru sormak için Soru/Cevap kısmını kullanın! 

nar

3433

574

51

123

nar 5

4 Münevver ayaşlı kızları olarak bugün güne sakin başlayamadık malesef bir kişinin dikkatsizliği bütün kızları mağdur edecekti belki can kaybı olacaktı çok şükür olmadı. Ama bu bir daha yaşanmayacak demek değil . Bunun için lütfen duyarli olun dikkat edin tek kişi yasamiyorsunuz koca binada . Aynı şeyin tekrar yaşanmaması umuduyla..

nar 4

17 Selamlar efenim.. Bugün 19 mayıs bizim bayramımız :) dökülün sokaklara gençler bayramın şehrindeyiz tadını çıkarın farklılığını hissedin .. Seviyorum Samsun da 19 mayısı kendimi böyle ayrıcalıklı gibi hissediyorum :D sizi seviyorummm .😉👍

nar 5

4 Bir tek bende mi var bu müge anlı bağımlılığı ya hu ? Herneyse.. Bu arada cübbemi aldım ama lanet bana 262817 beden büyük anlayacağınız hersey yine çok mukemmel cok harika ....

nar 6

13 Merhabalar omü dedikodunun güzel insanları. Yaz gelip biz buralarda fink atamadan finaller geldi ya :( ağlasam mı gülsem mi bilemedim.. sonuç olarak mezun oluyoruz vallahi ne kadar laf etseler ,etsem bile seviyorum yani burayı ikinci memleketim oldu vesselam :) Hoş kalın canımlarrrr.

nar 7

14 Hiç artık yeter bundan daha fazlasına dayanacak mecalim yok dediğiniz zamanlar oldu mu? Benim oldu canım yandı usandım ağladım ama vazgeçemedim bana zarar veren durum ya da insanlardan uzaklaşamadım evet kahkaha atmayı severim ama unuttum be.

nar 5

7 Eski neşeli günlerimi özledim. Ne olacak bu çökük ruh halim? Nasıl toparlıycam kendimi bi kez daha bilmiyorum .. İbrahim tatlısesin -yaşamak bu değil- şarkısının kapağı gibi hissediyorum vesselam. Öpüldünüs.

nar 14

11 Uzun zaman sonra ilk kez sabahladım. Şimdi gidip kahvaltı yapıcam ve gelecek sefer sohbette tecrube kazanmış bir şekilde benden sonra ki kurbanı bekliycem 😂

nar 11

9 Hey! Dedikodu ailesi bugün nasıllar acaba :) yurtlarda evlerde kalıp sıkılmak yok artık yaz geliyor gençler kiralayın bisikletleri rüzgar ve güneş eşlik etsin size sahilde harika zaman geçirin hepiniz :) sizi seviyorum!

nar 1

4 Ağlamaktan bitkin düştüm. . herseyi yarim bırakmıştım hayatımda onu farkettim sevmelerim yarım sevilmelerim yarım arkadaşlarım yarım hayalgücüm yarım mutlulugum yarim hedeflerim yarım okulum bile gittiğim hobi kurslarim yarım bi tane bile elimde olan tam bir kazancım mutluluğum yok bunu fark etmek oyle aci ki.. Bir tek uzuntulerim tam.

nar 0

9 Ben yine valizimi toplamadim yine son güne kalacak ve yine biseyleri unutup gidicem :D