princepeacocks
oo ıslaklık mevsimi açıldı. tamam yağış oluyor ama soğuk nedir.
princepeacocks
saat 02.11 07.30'da kalkıp iş için hazırlanmam gerekiyor. ama keyfim yok hayallerim var. neden yapamıyorum. cevabı basit ama her basitlik gerçekleşip cevapları yansıtmıyor. yansıtmadığı için basit bir cevap oluyor. cevabın basitliği yeni sorular gebe oluyor. yeni soruları cevapları basit olmuyor. basit olsa bile cevaplar, cevabın sana getirmiş olduğu çelişkileri hayata entegre ederken hiçte basit olmadığını anlıyorsun.
princepeacocks
benim yerimde olsanız ne yapardınız.
not: benim yerim kimin yani?
princepeacocks
sahilde otururken bazen 2 uçak havada çarpışsa izlesene diyorum. sonra ama içerisinde kimse olmasını eklemeyi ihmal etmiyorum.
princepeacocks
bakıyorum da evliliğin en iyi kısımlarından birisi, tatil yapma fırsatı bulamayanlar bile bir şekilde tatile gidiyor.
princepeacocks
romalılar, uçurtma atölye ve uçurtma uçurma şenliği yapmak istiyorum. bana katılacak olur mu?
princepeacocks
çılgın ruhumu yansıtan eski rengine geri mi dönsem acaba?
princepeacocks
hadi başlık tarzı herkes beğendiği ve ilginç bir özelliğini söylesin. sıkılmıyor musunuz birşeyler dönsün?
princepeacocks
deniz,kum, güneş üçlemesini yaşıyorum. uzanmışım yanıma bir çift geldi. neyse 20 dk geçti geçmedi birami içerken yandaki çiftlerden erkek olan fazla biraniz var mı dedi. duraksadım vermek istemiyorum tabi ki neyse var dedim. rica etti 2 tane sundum. neyse onlarda çok güzel bir puro ikram ettiler. neyse denize girdiler onlar. ben güneşin teninde bıraktığı o eşsiz hazla kendimden geçiyorum. sonrasında yandakiler ile sohbet etmeye başladık. kadın burada tıp 4. sınıf erkek makine mühendisliği 5. sınıf nerelisin vb klasik sorulardan sonra neler yaptığımızı konuştuk. bilgiler paylaştık hayatla ilgili. saat ilerledi dediler bizim gitmemiz lazım sohbet çok güzel ve keyifliydi dediler bende onayladım. akşam isim yoksa biryerde birşeyler içelim mi dediler güzel olur dedim. anlaştık sonra gittiler.

böyle bir yaşanmışlığımı sizinle paylaşmak isterdim lakin burası samsun olmaz.
princepeacocks
yaz bitmedi sahil ıssız şaka mı bu?
princepeacocks
düşünsene elinde sihirli değnek var ve bu pille çalışıyor.
princepeacocks
yazliktan bir çocukta mewtwo kartı var. benim koleksiyonunda o eksik. bisikletim ile 8 ya da 10 yurdu tam hatırlayamıyorum karşılığında bu güzel kart benim olmuştu. sonuçta büyüdük bir baktık ki kart koleksiyonum çöpe atılmış.
princepeacocks
gözlüklü bir insanım duştayken hayatın olağan akışına uyarak gözlüğümü çıkarttım. neyse şampuanın kapağını umutsuzca açmaya çalıştım çalıştım lakin başarılı olamadım. sonra sinirlendim gözlüğü taktım meğerse kapak yokmuş. buna benzer bir anını sizlerle paylaşmak isterdim ama olmadı olmuyor.
princepeacocks
kadınlara açık bir soru; şu anda desem kim benimle sahilde muhabbet etmek için gelir? ne dersiniz bu soruma?
princepeacocks
gün gelecek princepeacocks'ında söyleyeceği iki çift sözü olacak.
princepeacocks
bugün dikkatimi çekti samsun'da takılabileceğim, sohbet edeceğim kadın sayısı bir elin parmağını geçmiyor. ne ara hayatımdan çıktı bu insanlar?
princepeacocks
gün geçmiyor ki planlarımın suya düşmesine şahitlik etmekten yoksun olmayayım.
princepeacocks
"yüksek maraşal dük bhereu, sarhoşluk ve maneviyat düşüklüğünü incelemek için asil boynuz'a geliyoruz. özellikle bu çalkantılı dönemde böyle davranışlardan kaçınılmalıdır. dük bhereu 'e önerilerinin şahsi isteklerin olarak kabul edin. "
bu parşömen rulosunda kimin mühürü vardır?
princepeacocks
hayatınızdan memnun musunuz? peki hangi olaya geri dönmek istersiniz deniliyor? lakin bir şart olacak. bu şart ise dönmek istediğiniz zamandaki ( olay ) değiştirdiğinizde geleceğiniz değişecek bilinciniz, yaşanmışlığınız silinecek sıfırdan başlayacaksınız. peki onca yaşanmışlığı deneyiminizi silmeyi ve herkesin kaderini değiştirmeyi kabul eder misiniz?
princepeacocks
çocukluk ve gençlik döneminde yaşadığınız veya hayal ettiğiniz hayatın profesyonel hayatta karşılığının olmadığını gördüğünüzde işte olgunlaşır ve sistem tarafından ürün etiketiniz yapıştırılır. böylece reyonda yerinizi alırsınız.