Recep Tayyip Erdoğan
milletimizin ve tüm İslam aleminin, başı rahmet, ortası mağfiret, sonu cehennem azabından kurtuluş olan mübarek ramazan-ı şerifini tebrik ediyorum.

cenab-ı allah'tan, bizleri birlik ve beraberlik içinde ramazan bayramı'na kavuşturmasını niyaz ediyorum.

OMÜ Öğrenci Konseyi
vefatının 25. yıldönümünde 8. cumhurbaşkanımız, büyük dava adamı merhum turgut özal'ı rahmet minnet ve saygıyla anıyoruz.
#omü
#omükonsey
OMÜ Öğrenci Konseyi
şırnak bestler-dereler kuyutepe bölgesinde çıkan çatışmada şehit olan kahraman askerlerimize allah’tan rahmet, yaralı askerimize acil şifalar diliyoruz. aziz milletimizin başı sağolsun.
#omü
#omükonsey
OMÜ Öğrenci Konseyi
görevi başında teröristler tarafından şehit edilen savcı mehmet selim kiraz'ı vefatının 3.yıl dönümünde rahmetle,saygıyla anıyoruz.unutmadık,unutmayacağız..
allah rahmet eylesin.
#MehmetSelimKiraz
OMÜ Öğrenci Konseyi
şehİtler ölmez vatan bölünmez !

hatay'ın arsuz ilçesinde terör örgütü faaliyetlerinin önlenmesine yönelik sürdürülen operasyonlar kapsamında girilen çatışma sonucu,hayatını kaybeden aziz şehitlerimize allah’tan rahmet dileriz.
OMÜ Öğrenci Konseyi
ömrünü vatanına ve milletine adamış,bu toprakların yetiştirdiği,siyaset tarihimizin önemli şahsiyetlerinden, anadolunun yiğit adamı muhsin yazıcıoğlu'nu şehadetinin 9. sene-i devriyesinde rahmet, saygı, sevgi ve özlemle anıyoruz.

#MuhsinYazıcıoğlu
OMÜ Öğrenci Konseyi
nevşehir'de düşen askeri uçakta şehit olan kahraman askerimiz samsun’lu pilot üsteğmen yasin boy olduğunu derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. bu mübarek gecede şehidimize rahmet, milletimize başsağlığı diliyoruz.
Ressam Bob
OMÜ Öğrenci Konseyi
türk siyasetinin kıymetli isimlerinden devlet eski bakanlarından 28 şubat sürecinde cesur duruşuyla bilinen rahmetli cumhurbaşkanımız turgut özal’ın söylemi ile ‘tank hasan’ olarak anılan devlet ve millet adamı, hasan celal güzel beyefendiye allahtan rahmet diliyoruz.
#omükonsey
OMÜ Öğrenci Konseyi
çanakkale zaferinin 103. yıl dönümünde tüm şehitlerimizi rahmet, minnet ve saygıyla anıyoruz.
#omü
#omükonsey
Recep Tayyip Erdoğan
İstiklal marşımızın kabulünün 97. yıl dönümünde, mehmet akif ersoy başta olmak üzere, istiklal mücadelemizin tüm kahramanlarını rahmet ve minnetle anıyorum.

https://www.tccb.gov.tr/basin-aciklamalari/365/917...
OMÜ Öğrenci Konseyi
97 yıl önce, 12 mart 1921 tarihinde İstiklal marşımız tbmm'de kabul edildi.onurundan ve inancından hiç bir zaman taviz vermeyen, aziz milletimizin yüreğindeki sesi olan, mehmet akif ersoy'u rahmet minnet ve saygıyla anıyoruz.
#omü
#omükonsey
Nerede Çekildi
bİzİmkİler
kızım az sonra uyanacak ve sabaha kadar nöbet:)
hemen bu fotoğrafı da paylaşayım :)
biliyorsunuz ama yine de olsun.
bu muhteşem kamera arkası fotoğrafta rahmetli ercan yazgan abimizi yine görüyoruz :)
ne mutlu o'na ki hiç unutulmayacak...
allah rahmet eylesin...
Tuhaf Ama Gerçek
bizimkiler dizisinde apartman yöneticisi tarafından her gün tehdit edilen, topluma alttan almayı öğreten kapıcı cafer vefat etmiş.

"keşke o kadar alttan almasaydın cafer, hepimiz arkandaydık" diyerek tanımadığımız ama çok sevdiğimiz ercan yazgan'a allah'tan rahmet diliyoruz.
OMÜ Öğrenci Konseyi
türk sinemasının usta oyuncularından ercan yazgan tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. ailesinin,sanat camiasının ve tüm sevenlerinin başı sağolsun.

allah rahmet eylesin kapıcı cafer. mekanın cennet olsun.
#ErcanYazgan
Baho
allah rahmet eylesin. nur içinde yat ercan yazgan 😔
Nerede Çekildi
ercan yazgan...
çok üzüldüm.
allah rahmet eylesin.
OMÜ
zeytin dalı harekâtı'nda şehit düşen 8 kahraman askerimize allah'tan rahmet, aileleri başta olmak üzere tsk ve milletimize başsağlığı ve sabır diliyorum. yaralı kahraman askerlerimizin bir an önce sağlıklarına kavuşmalarını allah’tan temenni ediyorum.
prof. dr. sait bilgiç
rektör
Ressam Bob
şehitlerimize allah'tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar dilerim. başımız sağolsun.
OMÜ Öğrenci Konseyi
afrin'de yürütülen zeytin dalı harekatında şehit düşen kahraman askerlerimize allah'tan rahmet yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz. aziz milletimizin başı sağ olsun.
#omü
#omükonsey
#şehitlerölmez
#başınsağolsuntürkiyem

Selam Ziyaretçi

Gördüğüm kadarıyla henüz giriş yapmamışsın! Lütfen giriş yap, bekliyorum :)