anondo
bu saatte nereden çıktı bilmiyorum ama içimden sadece yazmak geldi. olur da denk gelir diye. 10 gün sonra gidiyorum. bana her şeyi ile iyi gelen birini ardımda bırakarak gidiyorum. kafamda bir çok soruya yanıt ararken o şu anda nerede ne yapıyor ''bilmiyorum''. kafamdaki sorulardan bir tanesi de acaba ''giderken vedalaşmam gerekiyor mu ?'' beni görmek ister mi ki son defa. beni bu konuda kırmayacağını biliyorum benden yana böyle bir istek geldiği takdirde son kez karşıma çıkacağından şüphem yok. ben zorda olsa alışmaya çalışırken yokluğuna onu son kez görmek canımı daha çok mu yakar düşüncesiyle baş başa kaldım. gönül ister ki ''kal'' desin bana . ama öyle olmayacağını da biliyorum. hatta bu imkansız. ben onunla sonsuzluk hayali kurarken. birden bu hayal yalnızlık olarak geri döndü bana. ben onunla birçok hayal kurdum. bütün hayallerimin baş rolünde o vardı. ben onu koyduğum hayalimi başka biriyle gerçekleştiremem ki. benim hayallerime en çok ''o'' yakışırdı. daha fazla ne yazılır bilmiyorum ama gerçek bir şey varsa onu çok sevdiğim çok özlediğim dir. bundan sonra ne olur bilemem ama ben yalnızlığımla baş başa kalabilirim. bundan sonra onu unutmam , imkansız sadece yokluğuna alışırım o olur.
seni çok seviyorum
hani olur ya bu yazıyı okursan hiç bir şey yapma sadece hayallerini nasıl gerçekleştiremediğime üzül ve bana edebildiğince çok küfür et.ben senin için bir başkası olamadım. özür dilerim ...

Yorumlar

ultraslan
derinden sarstı..
yüreğini ferah tut kardeşim..
tweety
durumunuzu bilmiyorum ama belki o da aynı duygular içindedir. İlk adımı senden beklerdir belki. bence de odinin dediği gibi bir oturup sakince konuşun. belki bir gelişme olur olumlu yönde. ben de durumuna üzüldüm kardeşim. İçten yazmışsın. denemekte fayda olabilir.