qozluklubiri
qozluklubiri
2 yıl
abaza eşşek misali gördüğü her karşı cinsin peşinden koşar olmuş erkekler/kızlar. .
sorsan herkes ilk sevdiğine evlilik hayal eder kimi sahtekarlar hariç. fakat sevgili süreci ki (islamiyet te tavsiye olunan evlilik öncesi tanısma) uzadıkça uzar üniversite hayatında.
halbuki 4/5 yıldır ünv. hayatı. ama onun bunun peşinden kosmaktan hayatını yiyip bitirmekte gençlik. ve sonra pismanlik pismanlik pismanlik. kaç tanemizde var geçmişinde 8-10 kişiyle çıkmış 2-3 tanesine yatmış ve sonra bırakılmış bir bayan/erkek ile birliktelik kurma hayali. don değiştirir gibi sevgili değiştiriyor gençlik. ondan ona ondan ona atlıyor. bunun sonu yok .sadece içten içe kendini bitiriyorsun. ama şunu unutmamalı gençlik iyiler iyi olanlar için kötüler de kötü olanlar içindir. 😎

Yorumlar

mualliime
mualliime
2 yıl
tepkiyi byle almayi beklemedm kotu bisi yazsam gülücük koymam bunu dusunemeyecek kadarsın . seni tanımadan değil yorumlarinla yargılıyorlar gerçekten egoistsin. bi de benm paylasimlarimda ben dediğine benzer bisi paylasmiyorum ! kendine gel sayfa yöneticisi olman hakaret edebilecegin anlamina gelmiyo. ettiğin ithamlarin zavallisisin sadece.