kirmizibeyaz
bir haftadır yalnızlıkla baş başaydım dışarı sigaram bittiğne çıkıyordum evden. dün arkadaşım geldi ama ben yine kendimi yalnız hissediyorum. depresyondaymışım öyle diyorlar ama hiç bir sebep yok ki depresyona girmem için canımdan çok sevdiğim kardeşim dediğim kişi yanımda sevgilim yanımda. ama mutlu değilim ben. sevgilim dediğime bakmayın herşey bir inatla başladı beni seven benim gerçekten sevdiğim kişi yüzünden. ama ilko başlattı beni artık sevmediğini söyledi bende ona söyledim sonra bir baktım o başka biriyle birlikte ben başka biriyle. onu gördüm bu akşam arkadaşımın oruyla dışarı cafeye gitmek için çıktık yanımdan sevgilisiyle el ele geçti yurda bıraktı onu evine gitti ben ise arkalarından sadece baktım hiç birşey diyemedim yapamadım. ama kimseye de birşey belli edemedim. offf hayat çok karışık ya. koray avcı unutamam seni dinlemeye devam:)

Yorumlar

bunasilbalik
odin ağzına sağlık
kirmizibeyaz
birde şöyle bi huyum vardir ne kadar inat olursa olsun birini yarı yolda bırakmam odin bey yani.
poseydon
@kirmizibeyaz bu bir inatla o kisinin duygularilya oynadigin gercegini degisrirmiyor. lutfen biraz empati az biraz da insanlik
kirmizibeyaz
@poseydon peki siz benim duygularımı hiç düşündünz mi benimle oynarlarken oynuyolsr ben oynayinca kotu mu oluyorum yada hastalikli bi insan ? siz hep kendi tarafinizdan bakmaya alismissiniz. erkekler kizlarin duygulariyla oynamaya bayiliyor,kizlar birsey yapti mi ondan kotusu yok.