pasacayi
bir şeyi merak ediyorum. aslında her şeyi merak ediyorum. fizik, kimya, biyoloji, din, tarih, sanat, spor aklına ne gelirse hepsiyle birazcık ilgiliyim. (belki de bu yüzden hiç birisinden başarılı değilim) bigbang den kıymete, atom altı parçacıklardan dinozorların neslinin tükenmesine kadar hepsini en ince detayına kadar öğrenmek istiyorum. aç oku falan demeyin bunun için zaman imkan ve finans yeterli değil ve herkes kadar üşengeçim. acaba öldükten sonra bunları öğrenebilir miyiz? nasa nın açıklanmayan dosyaları, piramitler, antik uzaylılar, zamanda yolculuk... eğer birileri bunları bize anlatmayacaksa ben kaldığım yerden devam edicem.

Yorumlar

poseydon
hangi tarafa gidecegine bağlı olabilir
taeyang
valla bunları öğrenmenin en iyi yolu okumak. öyle bilimsel yazıları okumayı falan sevmem diyorsan dan brown'ın kitaplarını oku derim. gerçekten bir çok konuda bilgi sahibi olabilirsin ve sana daha çok araştırmanı sağlayacak onlarca yeni konu çıkar 😊 ayrıca insan beyninin sırlarını öğrenmek istiyorsan youtube da zihin oyunları'nın videoları sana fazlasıyla yardımcı olur. ölünce öğrenebilir miyiz bilinmez ama şimdilik böyle şeylerle idare et. 👋
pasacayi
şu sıralar 1969 lardayım. dan brown a daha çok var yani :) bu arada ne kadar inanırsınız bilmem ama amerikanların ay'a gidişi bana göre dünyanın en büyük yalanı.