kirlibeyazkedi
sevgilimle en son cuma öğlen telefonla konuştuk tamam arada mesaj atıyor ama bu günlük on mesajı geçmiyor. çok atarsam birbirimizi çabuk tüketiriz diyor. böyle de çok özlüyorum. dün mesela mesaj attı tüm gece evde maç izledim ben de dedi yani o tüm gecesinde bana bir on dakika ayırsa idi benim de gecem gündüz olur ve bütün hissederdim.
hep aşırı ilgiden şikayet eden bir insandım annem de allah dağına göre kar verir seni bunaltmayacak biri ile karşılaştırır derdi. al işte şimdi de ilgi istiyorum iyi mi ? biz insanoğlu ne istediğimizi bilemiyoruz çoğu zaman.

Yorumlar

kirlibeyazkedi
karşımdaki geniş bir erkek değil beni bir boş vermişlik yok @qozluklubiri. aksine aşırı kıskanç ve kısıtlayıcı idi lakin güven ortamını oluşturduk. birbirimizin kendine özel alanları olsun dedi çocuk gibi vicik vicik olursak bıkarız. ama ben de böyle bazen kendimi yalnız hisseder oldum.

@bylazim belki de haklısın ama böyle de aramayan sevgili mi olur çevreye bakıyor ister istemez kıyaslıyorum. o da bunun farkına varmış olacak ki başla ilişkilere bakma onlara göre değerlendirme yapma dedi.